BodyWorld Fitness Mlyny Nitra - fitko, kt - Šport a relax | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Šport a relax v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

BodyWorld Fitness Mlyny Nitra - fitko, ktoré ti rozumie

dátum pridania: 02.10.20-19:00

Nebaví ťa strácať čas a energiu hľadaním toho pravého fitka? Chceš na jednom mieste striedať silový tréning s funkčným bez obmedzenia? Nemusíš čakať na trénera! Príď a trénuj kedy chceš v BodyWorld Fitness Mlyny Nitra.

BodyWorld Fitness Mlyny Nitra - najkomplexnejší open gym

BodyWorld Fitness Mlyny Nitra je najkomplexnejší „open gym“ v Nitre. Naše fitko je vhodné pre každého, kto chce urobiť niečo pre svoje zdravie a zlepšiť si svoju líniu! Či si začiatočník alebo pokročilý, u nás si môžeš poriadne zacvičiť. Naše fitness centrum sa nachádza sa priamo v srdci Nitry v OC Mlyny na 2. poschodí. Na ploche 760m² nájdeš všetko, čo potrebuješ na svoj tréning - či už chceš skúšať nové formy tréningov, alebo preferuješ osvedčenú klasiku.

bodyworld fitness mlyny nitraBodyWorld Fitness Mlyny Nitra

Naša výnimočnosť

V našom fitness centre nájdete všetko, čo potrebujete nielen na cvičenie, ale aj na regeneráciu, relax a mnoho iného.

Sme výnimoční v tom, že u nás nájdete:

 • klasické aerobikové štúdio,

 • fitness bar,

 • pozitívnu športovú atmosféru,

 • príjemný a kvalifikovaný personál,

 • predajňu výživových doplnkov,

 • saunu

BodyWorld Fitness Mlyny Nitrabodyworld fitness mlyny nitra

Fitness bar

BodyWorld Fitness Mlyny Nitra je komplexné fitness centrum pre všetky druhy športov. Rozdeľuje sa na niekoľko zón, ktoré spĺňajú náročné požiadavky klientov. Podstatnou súčasťou fitnescentra je recepcia a komfortný fitness bar. Tu sa dozvieš dôležité informácie o fungovaní a odpovede na svoje zvedavé otázky. Milý a ochotný personál pripraví drink zo širokej ponuky športových nápojov, prípadne poradí s výberom správneho výživového doplnku pred, po či počas tréningu.

bodyworld fitness mlyny nitrabodyworld fitness mlyny nitra

Jednotlivé zóny

Fitness zóna je vybavená kvalitnými posilňovacími strojmi americkej značky HOIST. Vyznačujú sa jedinečnou biomechanikou v kombinácii s jednoduchou obsluhou, vďaka ktorým je silový progres a zmeny na postave zaručené. Ani vo večerných hodinách sa nemusíš báť čakania na stroj. Množstvu strojov dominujú 2 komplexné zostavy kladiek.

bodyworld fitness mlyny nitrabody world fitness mlyny nitra

Kardio zóna umožňuje cvičiť naraz až 16tim cvičencom. 6 bežiacich pásov, 2 stacionárne bicykle, 2 stepre a jeden eliptický trenažér od značky Lifefitness. Kardio zónu dopĺňajú 3 indoor-cyclingové bicykle značky Tomahawk a 2 veslárske trenažéry značky Concept2. V lete (pre otužilcov i v zime) je možné na kardio využiť aj terasu s krásnym výhľadom na Kalváriu.

bodyworld fitness mlyny nitrabodyworld fitness mlyny nitra

Funkčná zóna dominuje špeciálnou konštrukciou PowerGears, na ktorej sa vyblázni každý športovec. Kruhy, TRX, ketllebel, sandbag, medicibal, Bosu, balančné pomôcky, boxy, expandery, mini bandy sú len časťou pomôcok na zefektívnenie tréningu.

bodyworld fintess mlyny nitrabodyworld fitness mlyny nitra

Silová zóna láka predovšetkým troma klietkami, špeciálne stavanými na cvičenie s ťažkými váhami. Využívajú ju nadšení trojbojári, siloví športovci i kulturisti. Nechýbajú ani obľúbené bench-press lavičky, leg-press, multipress. Rozpätie jednoručiek od 1kg do 50kg. Na olympijské či EZ tyče si môžeš naložiť koľko znesieš.

bodyworld fitness mlyny nitrabodyworld fitness mlyny nitra

Aerobikové štúdio pre priaznivcov skupinových cvičení na ploche 90m² s vynikajúcim ozvučením, protišmykovou podlahou a zrkadlami na kontrolu techniky cvičenia, je protikladom k starým telocvičniam. Pozitívna energická atmosféra športového kolektívu ťa motivuje podať čo najlepší výkon a vyťažiť z cvičenia čo najviac pre seba.

BodyWorld Fitness Mlyny Nitra

Ponuka skupinových cvičení

Pre tých, ktorí uprednostňujú skupinové cvičenia pred samostatným posilovaním ponúkame:

 

 • Kruhový tréning - je intenzívny tréning zameraný na celé telo, cvičí sa na viacerých stanovištiach, pri tréningu sa využíva váha vlastného tela a rôzne fitness náčinie

 • BZZ - Brucho-boky-zadok. Cvičenie je v pomalšom tempe, ale je intenzívnejšie a viac precítené v problémových partiách.

 • PILATES – je cvičenie pre dokonalú funkčnosť tela. Pomáha udržiavať telo zdravé, budovať silnejšie svalstvo a spaľovať tuk

 • TABATA – je efektívna metóda intervalového tréningu, pri ktorom sa zvyšuje fyzická kondícia a sila. Je vhodná na chudnutie a spaľovanie tukov

 • Body Work – je posilňovacie a vytrvalostné aeróbne cvičenie na formovanie postavy v sprievode hudby. Cvičenie je zamerané nielen na chudnutie a získanie kondície, ale aj na dôkladné precvičenie celého tela.

 • Body Forming – Využíva sa váha vlastného tela, činky, posilňovacie gumy a lopty. Tréning bude nielen „makačkou“, ale aj zábavou. 

 • Body Styling – Predstavuje maximálne účinné spojenie klasického aerobiku s dôrazom na posilňovací tréning. Cieľom je spaľovanie tukov, posilnenie a formovanie svalstva.

BodyWorld Fitness Mlyny NitraBodyWorld Fitness Mlyny Nitra

VSTUPNÉ 

 

1 vstup – 4,9€
10 vstupov – 34,9€
mesačná permanentka – 34,9€

ŠTUDENTI (ISIC karta)

1 vstup – 3€
10 vstupov – 29,9€
mesačná permanentka – 29,9€

ZŤP, dôchodcovia, učitelia (ITIC karta)

1 vstup – 3€
10 vstupov – 29,9€
mesačná permanentka – 29,9€


  

BodyWorld Fitness Mlyny Nitra

 Štefániková trieda 61 (OC Mlyny), 
949 01 Nitra

t.č.: 037 3221 334

mobil: 0917 863 634

e-mail: fitness@bodyworld.sk 

www.fitnessmlyny.sk 

Nájdete nás aj na Facebooku:

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok