BMW: dlhoročná známka prestíže - Auto-Moto | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Auto-Moto v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

BMW: dlhoročná známka prestíže

dátum pridania: 05.10.18-10:43

Kto to nevyskúša, neuverí. Vozidlá BMW skutočne namaľujú na tvár úsmev a očiam darujú akúsi zvláštnu iskru. Čo vás upúta na tejto značke najviac?

 

Dizajn a jazdné vlastnosti na vysokej úrovni


Môžete jazdiť na akomkoľvek vozidle, o ktorom ste presvedčení, že sa jednoducho ovláda, je komfortné a bezpečné. Iba máloktoré vás zaujme súčasne aj svojím dizajnom. To však nie je prípad nemeckej značky BMW. Zo závodu s vyše 100-ročnou tradíciou vychádza jeden unikát za druhým, možno aj preto sa dnes dá právom hrdiť výrokom – Jazdím na BMW. Vo vozidle, ktoré je verné tradíciám, no súčasne sa snaží o moderný dizajn a technológie.

 

O čom vás bude presviedčať obchodný zástupca pri predaji vozidiel BMW? Určite spomenie ich výkonnosť, luxusný interiér a spoľahlivosť. Vy to však všetko môžete vnímať ako prázdne slová, až kým to nezažijete na vlastnej koži počas skúšobnej jazdy. Medzi množstvom radov zaiste objavíte spoločníka na časté výlety, výkonného športovca, veľké vozidlá pre veľké rodiny i partnera na obchodné cesty. Úplne nové BMW X5 sa pýši mohutnosťou a elegantnými črtami a práve ním značka prezentuje svoju pravú tvár. Vychutnáte si v ňom dynamickú jazdu a v uliciach budete neprehliadnuteľní. Panoramatická sklenená strecha dodá jazde špeciálnu atmosféru, preto si ju užijete najmä počas nočných výletov.

bmw servis nitra araver


Predaj vozidiel BMW aj v Nitre


Zlákalo vás pozrieť si vozidlá BMW zblízka? Určite neostaňte len pri pohľade, ale si ich rovno aj vyskúšajte. Predaj vozidiel BMW v Nitre sa uskutočňuje na profesionálnej úrovni. V predajni RIJA Bavaria v Nitre si nájdete svojho favorita aj vy, lepšie je raz vidieť a zažiť ako stokrát počuť alebo čítať.

 

Na výber máte z modelových radov BMW 1 až 7, ale takisto modely BMW X1, X3, X4, X5, X6, Z4 a M. Ak jazdíte sami, potešia trojdverové modely, viac pasažierov si však automaticky pýta viac dverí a možno aj rozsiahly batožinový priestor. Sedany, kupé, kabriolety, robustne pôsobiace X-kové modely a športovo nahodené M-ká budú v predajni RIJA Bavaria v Nitre zápasiť o vašu priazeň, ale dobrý predajca vozidiel BMW pre vás dokáže nájsť presne ten typ, ktorý bude vyhovovať vášmu životnému štýlu a potrebám.
 

obrázok: pixabay.com
 poslať článok mailom  vytlačiť článok