BIMARA Nitra - zdravé teplo pre Váš do - Dielňa, záhradka | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Dielňa, záhradka v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

BIMARA Nitra - zdravé teplo pre Váš domov

dátum pridania: 11.12.15-12:35

Spoločnosť BIMARA Nitra Vám prináša ako výhradný distribútor fóliovú technológiu systému vyhrievania novej generácie heatflow. Uhlíková fólia pracuje na základe dlhovlnného infračerveného žiarenia. Technológia heatflow je zdrojom zdravého tepla, biologicky optimálneho pre Váš organizmus.

BIMARA Nitra

Firma Bimara Nitra Vám prináša ako výhradný distribútor fóliovú technológiu vyhrievania novej generácie heatflow. Naša spoločnosť ponúka aj sortiment obkladov a dlažieb, sanitárnej techniky, plávajúce a drevené podlahy, parkety, garniže a tapety a stavebnú chémiu významných európskych výrobcov. Sme tiež distribútorom telepnej izolácie AeroTHERM na Slovensku.

Bimara Nitra

BIMARA Nitra - heatflow

Mimoriadne tenká, len 0,5 mm hrubá fóliová technológia vyhrievania heatflow pracuje na základe dlhovlnného infračerveného žiarenia. Tajomstvo spočíva nielen v prevratnej tkanine z uhlíkových vláken, ale aj v spôsobe spojenia medenej platne so strieborným prvkom.Vo fólii heatflow sa ako vyhrievací prvok využíva uhlíková vláknitá tkanina, ktorú tvorí zmes uhlíkového vlákna s uhlíkovou pastou, vďaka čomu sa zvyšuje životnosť vyhrievacej fólie až trojnásobne (viac ako 30 rokov) a zároveň sa vylučuje lokálne prehrievanie povrchu. Fólia heatflow je technologicky patentovaná a svojimi vlastnosťami a charakteristikami zásadne prekonáva alternatívne druhy vykurovania.

BIMARA Nitra

BIMARA Nitra - výhody fólie heatflow

Ulíková infračervená fólia heatflow je nielen výborným spôsobom vykurovania Vášho domova, no pri jej použití nemusíte mať strach o svoje zdravie.

  • Infračervené žiarenie vyžarované vyhrievacou fóliou heatflow má takú istú vlnovú dĺžku ako žiarenie nášho organizmu, a tak ho prijímame ako svoje vlastné.Technológia heatflow je zdrojom zdravého tepla, biologicky optimálneho pre náš organizmus.

  • Fólia heatflow vykazuje antibakteriálny účinok v dôsledku nasýtenia vzduchuaniónmi. Jej antibakteriálny účinkok je až 72,6%.

  • Vyhrievacia fólia heatflow zlepšuje kvalitu vzduchu o 81% v priebehu 2 hodín.

  • Fólia heatflow nie je zdrojom nežiaducého elektromagnetického žiarenia.

  • Vykurovanie miestností infračervenou vyhrievacou fóliou heatflow môžeme dosiahnuť úsporu ekonomických prostriedkov až do výšky 40%.

BIMARA NitraBIMARA NItra

  • Ide o moderný systém vykurovania, ktorý je navyše cenovo dostupný pre všetkých.

  • Technológia heatflow je veľmi obľúbená aj kvôli jednoduchej a rýchlej inštalácii celého systému. Samotná montáž sa nemusí podriaďovať viacerým stavebným obmedzeniam.

  • Len 5 minút stačí na dosiahnutie maximálnej požadovanej teploty fólie heatflow. Na rozdiel od systému vodného kúrenia nie je potrebná predbežná príprava na ohrev vody.

  • Fólia heatflow životnosť viac ako 30 rokov, pričom zaručujeme záruku spoľahlivosti na aspoň 10 rokov.

  • Našu infračervenú fóliu môžete využiť ako podlahové kúrenie, stenové kúrenie, stropné kúrenie pre interiérové priestory, či už ako hlavné alebo doplnkové kúrenie.

BIMARA Nitra


Široké spektrum využitia

Vyhrievacia samoregulačná fólia je vhodná ako základné kúrenie alebo v prípade potreby aj ako kúrenie doplnkové vo všetkých typoch budov. Samoregulačná fólia Vám zabezpečí komfortné vyhrievanie a požadované teplo na vysokej úrovni nielen vo Vašom byte, dome, či obytnej miestnosti, ale aj v hoteloch, reštauráciách, kaviarňach, obchodných a administratívnych strediskách, materských školách, nemocniciach, chatách, športových zariadeniach, poľnohospodárskych stavbách a všade tam, kde sa vyžaduje teplo.

 Bimara NitraBimara Nitra

Zdravé teplo pre Vás a Váš domov zabezpečia fólie heatflow.  

BIMARA Nitra - Uhlíkové infračervené fólie heatflow

Rázusova 2, 949 01 Nitra

Tel.: 037/652 30 68, 0918 091 888

E-mail: marian.rac@pemas.sk

www.heatflowslovakia.sk

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok