BEST WESTERN Hotel Capital Nitra - Ubytovanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Ubytovanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

BEST WESTERN Hotel Capital Nitra

dátum pridania: 05.03.14-15:33

BEST WESTERN Hotel Capital Nitra je jedinečným miestom nachádzajúcim sa v srdci starobylého centra mesta Nitry, vzdialený len 50m od pešej zóny. Od 20.1.2014 sa hotel hrdí faktom, že sa stal súčasťou medzinárodnej siete hotelov BEST WESTERN, a tým svoje služby povýšil na medzinárodnú úroveň.

Hotel ponúka 96 lôžok. K dispozícii je hosťom 36 dvojlôžkových izieb, 6 trojlôžkových izieb, 2 apartmány a 2 VIP izby. Všetky izby, ako aj apartmány poskytujú zaručený komfort, pokoj a relax. Cena izby zahŕňa raňajky, 20% zľavu na večeru v hotelovej reštaurácií, parkovanie a wi-fi pripojenie. Hosťom je tiež k dispozícii hotelové wellness (sauna, bazén, vírivka) a tiež masáže. Každý hosť u nás dostáva malú pozornosť hotela vo forme welcome drinku a domáceho koláčika na cestu domov.
Priestory nášho hotela poskytujú zároveň dokonalý priestor pre organizovanie svadieb, osláv rodinného charakteru s kapacitou do 60 osôb. Ako darček je pre novomanželov pripravený grátis svadobný apartmán a taktiež, v prípade záujmu poskytujeme svadobné auto Bentley( jeho prvá hodina je od nás grátis)

Kuchári hotelovej reštaurácie sa snažia našim hosťom ponúknuť len to najlepšie z domácej a medzinárodnej kuchyne, a každý večer od pondelka do piatku od 18.00 do 20.00 hod. si môžete počas posedenia u nás vychutnať jemné klavírne tóny nášho šarmantného pianistu.

BEST WESTERN Hotel Capital ponúka tiež konferenčné priestory, ktoré sa dajú prispôsobiť Vašim požiadavkám, taktiež Vám vieme poradiť a pomôcť pri organizovaní rôznych seminárov alebo spoločenských stretnutí.


Hotel Capital Nitra
Farská 16, Nitra 949 01
+421 37 69 25 201
+421917 755 601
 poslať článok mailom  vytlačiť článok