BEST DOOR Nitra - garážové a priemysel - Dielňa, záhradka | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Dielňa, záhradka v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

BEST DOOR Nitra - garážové a priemyselné brány, rolety, ploty, tieniaca technika

dátum pridania: 26.04.18-08:25

BEST DOOR Nitra sa špecializuje na predaj a montáž garážových brán, roliet, žalúzií, markíz, rolovacích mreží a priemyselných rolovacích brán. Školený personál, orientácia na zákazníka a vysoká kvalita výrobkov sú samozrejmosťou.

O nás

Firma Best Door sa zaoberá predajom a montážou garážových brán, roliet, plotov a brán, rolovacích mreží a priemyselných rolovacích brán od českého výrobcu LOMAX. Okrem toho ponúka kompletný sortiment tieniacej techniky od českej firmy CLIMAX. Stratégiou firmy Best Door je orientácia na konkrétneho zákazníka.

Best door s.r.o. Nitra

Vyznačujeme sa príjemnou atmosférou a individuálnym prístupom ku každému zákazníkovi. Samozrejmosťou je vysoká profesionalita a splnenie vašich predstáv. Predajný sortiment si u nás v „showroome“ môže vyskúšať a pozrieť každý zákazník.

Best Door Nitra

 

Pestrá ponuka - garážové brány

U nás nájdete široký výber garážových brán presne podľa vašich požiadaviek. Sekčné garážové brány sa skladajú z niekoľkých panelov (sekcií), ktoré sa za pomoci torzných pružín pohybujú vodiacimi koľajnicami. Je len na vás, či ich budete ovládať ručne, alebo pomocou elektropohonu. Čo sa týka farebného prevedenia, tak na výber máte z viac ako 2 500 farieb.

Sekčné garážové brány Best door NitraSekčné garážové brány Best door Nitra

Ponúkame vám na výber aj posuvné brány. Ich výhodou je to, že nezachádzajú po strop, ale do boku garáže.  Získate tak 2 v 1 - garážovú bránu a dvere. Okrem toho je ručné ovládanie veľmi ľahké. Posuvné brány vďaka kvalite vykazujú vysokú životaschopnosť, vďaka čomu sa na ne môžete skutočne spoľahnúť.

Posuvné brány Best door NitraPosuvné brány Best door Nitra

Garážové rolovacie brány sú svojím jednoduchým a estetickým prevedením vhodné do každej garáže. Svojím konštrukčným a technickým riešením nezaberajú vo vnútri garáže takmer žiadny priestor. Je ich možné nainštalovať bez stavebných úprav do už postavenej garáže.

Garážové rolovacie brány Best door NitraGarážové rolovacie brány Best door Nitra

Predokenné rolety

Čo sa týka predokenných roliet, ponúkame vám kvalitu na najvyššej úrovni. Môžete si vybrať z viacerých druhov:

  • predokenné rolety s viditeľným boxom - sú zložené z lamiel, ktoré po stranách jazdia vo vodiacich lištách a hore sa rolujú do viditeľného boxu

  • predokenné rolety s podomietkovým boxom - tiež sú sú zložené z lamiel, ktoré po stranách jazdia vo vodiacich lištách, no rozdiel je v boxe, ktorý môže mať v prednej časti umiestnenú heraklitovú dosku alebo polystyrén pre omietanie

  • predokenné rolety nadokenné s umiestnením pod preklad - box sa umiestňuje nad okno a je otočený do interiéru

  • predokenné rolety box umiestnený v preklade - je vhodný pre novostavby, kde sa zabuduje priamo ako okenný preklad a vytvára tu priestor pre lamelový bal

Predokenné rolety Best door Nitra

Tieniaca technika CLIMAX

Climax tieniaca technika zahŕňa vnútorné horizontálne a vertikálne žalúzie, látkové rolety, siete proti hmyzu, rolety, markízy a vonkajšie žalúzie. Výhodou hliníkových žalúzií je predovšetkým ich jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a predovšetkým cenová dostupnosťTextilné rolety sú veľmi vkusným a tiež ďalším efektivnym tieniacím prvkom.

Tieniaca technika CLIMAX Best door Nitra

Siete proti hmyzu sú najefektívnejšou prirodzenou ochranou proti obťažujúcemu hmyzu. Napriek tomu, že je ich funkcia predovšetkým praktická, svojím moderným dizajnom sa stávajú elegantným doplnkom okien a dvier. Markízy majú niekoľko predností. Predovšetkým sú schopné zatieniť väčšiu plochy terás, balkónov či presklených výloh. Ďalej dotvárajú architektonický vzhľad objektov a stávajú sa jeho neoddeliteľnou súčasťou.

Sieť proti hmyzu Best door NitraMarkízy Best door Nitra

Kde nás nájdete?

Našu predajňu nájdete na Dubíkovej 12 v Nitre, v mestskej časti Mlynárce. Môžete nás navštíviť počas pracovných dní (pondelok - piatok) v čase od 8:30 do 17:00 hod. Tešíme sa na vašu návštevu!

Best door Nitra

 

Best door - ,,spája výnimočných ľudí pod jednou strechou"

 Dubíkova 12

949 01 Nitra - Mlynárce

 

Tel.: 0917 383 497, 0917 383 498

E-mail: info@bestdoor.sk 

www.bestdoor.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok