BeerLovers - pivotéka - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

BeerLovers - pivotéka

dátum pridania: 20.11.17-10:05

V centre každého krásneho slovenského mesta sa nájde aspoň jedno príjemné miesto, ktoré dýcha pivovarníckou tradíciou. Novootvorená pivotéka BeerLovers v blízkosti starého mesta v Nitre vám prináša veľa skvelých stretnutí s priateľmi, známymi pri pohári skvelého piva. Poďme na "jedno" ... pivo od malých, nezávislých pivovarov z celého sveta.


Užívajte si vaše mesto s plnými dúškami (aj piva). Doprajte si to najlepšie, čo vám ponúka. Ak máte chuť na skvelý deň, večer  a na dobré pivo, prejdite sa ulicami starého mesta. Pri Divadle Andreja Bagara (hneď pod Cupola bar) nájdete "zlatý poklad" v tekutej podobe, pivotéku BeerLovers.

Miesto pre všetkých tých, ktorí majú radi pivo, dobrú náladu. Vaše pivo, vaše skvelé chvíle v Nitre, zastavte sa v pivotéke BeerLovers. 

Nová pivotéka so širokou ponukou piva z remeselných pivovarov z celého sveta v Nitre. Bohatý výber toho najlepšieho piva v podobe 250 flaškových pív známych pivných značiek z celého sveta, vrátane slovenských malých nezávislých pivovarov. V každodennej ponuke 2 rôzne druhy čapovaného piva, krásne "napenené" pre krajší deň!

Doprajte si príjemné podsedenie pri vašom dobre vychladenom pivku, ktoré si môžete navyše spestriť aj malou ochutnávkou pivných vychytávok a pivných štýlov. Pán Marek Brunai - jeden zo spoločníkov Beerlowers nie je na pivnej scéne žiadny nováčik. Cez svoju distribučnú spoločnosť priniesol na Slovensko priekopníkov "Pivnej revolúcie" škótsky pivovar Brewdog, STONE-BREVING.

Pre pivných fanjšmekrov bude určite zaujímavá aj novinka, ktorou sú rôzne druhy pivných destilátov: Pivovica Finedestilery (Veľké Zálužie), ŽiWell (Piešťany), Pálenica Jelšovce. 

BeerLovers je všetko skutočne o skutočnom pive. Pochutnávajte, vychutnávajte, spoznávajte. Do tajov piva vás zavedie aj riadená pivná degustácia  na objednávku (do 12 ľudí). 

Nájdete tu všetko, čo s pivom súvisí, či už v pohári, vo fľaši, v sude (sudové pivo výber z rôznych značiek možnosť nákupu a vyzdvihnutia) alebo v darčekovom balení. Ak chcete potešiť niekoho blízkeho (predovšetkým mužského pohlavia) milým darčekom, v  pivotéke BeerLovers si môžete vybrať z už hotových darčekových balení, alebo si môžete vyskladať balenie podľa vlastných predstáv a chutí. 

Pivná kozmetika ( vlasová, pleťová, telová) 

Pri darčekoch a pive ešte chvíľu zostaneme ... .  Určite viete, že pivo je bohatým zdrojom vitamínu B, ktorý okrem iného, má blahodárne účinky na pokožku a zvyšuje jej odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu. Samotný chmeľ ju upokojuje a zvláčňuje. Jedinečnú starostlivosť o vašu pokožku si možete dopriať ( alebo niekomu pre vás špeciálneho) spolu s originálnou ručne vyrobenou pivnou kozmetikou SAELA, ktorú tiež nájdete v pivotéke BeerLovers. Kozmetika vhodná pre ženy a mužov. Pivná kosmetika SAELA je vyrobená ručne a obsahuje veľké množstvo piva, chmeľový extrakt a pivovarské kvasnice. Výrobky neobsahujú žiadne syntetické farbivá.

Dobré pivo dobre chutí. S dobrou chuťou prichádza lepšia nálada. Za dobrou náladou viac priateľov. No a to sú chvíle, pre ktoré sa oplatí piť skutočne dobré poctivé pivo. 

Vitajte v pivotéke BeerLovers v Nitre! 

Otváracie hodiny:
Po - Pia 9.00 -12.00 13.00 - 17.00
So 9.00 -12.00
v prípade dohodnutých akcií otváraciu doba je predĺžená


BeerLovers - pivotéka

Svätoplukovo námestie 2829/1B 949 01 Nitra

0948/590 330

www.beerlovers.mojanitra.sk

Nájdete nás aj na Facebooku.
 poslať článok mailom  vytlačiť článok