BALZAK - Zabudnite na starosti s upratov - Služby a rôzne | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Služby a rôzne v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

BALZAK - Zabudnite na starosti s upratovaním

dátum pridania: 12.04.18-13:15

Viete si predstaviť, že idete na školenie do miestnosti, ktorá je neudržiavaná, zanedbaná, vládne v nej neporiadok a Vy sa máte niečo naučiť a sústrediť sa? Asi sotva...

Pretože priestor, v ktorom žijeme a pracujeme ovplyvňuje aj našu duševnú pohodu. A tá priamo vplýva aj na to, ako vitálni sa budeme cítiť, ako produktívni budeme, ako sa dokážeme sústrediť na prácu, na učenie, ale napríklad aj na to, ako sa nám podarí doma zrelaxovať, vypnúť či užívať si rodinu.

Predtým, ako si upraceme v nás samých a naladíme sa na činnosť, na ktorej chceme pracovať, je dôležité čisté a podnetné prostredie.

A keďže v práci nie ste od toho, aby ste upratovali, alebo riešili opätovne neporiadok, ale naopak, prinášali iné hodnoty, určite oceníte, ak prídete každý deň do čistej kancelárie a budete sa môcť s radosťou a v pohode vrhnúť priamo do práce, ktorá Vám prináša úžitok a profit.

Predstavte si sviežu atmosféru, dokonalú čistotu a pohodu, v ktorej je radosť pracovať. Prostredie, ktoré Vás priam naštartuje. Presne také dokáže vytvoriť upratovacia firma BALZAK s dlhoročnou tradíciou a mnohými skvelými referenciami a odporúčaniami.

BALZAK urobí zo starého nové, poradí si aj s takouto nečistotou...

upratovacia služba balzakupratovanie nitra

Ak sa teda už ďalej nehodláte upratovaním stresovať zverte starosti s čistotou vo Vašej spoločnosti, prípadne aj vo Vašej domácnosti, BALZAKu. V príjemnom a čistom prostredí panuje pohoda a poriadok a vidno to aj na výsledkoch. BALZAKu dôveruje už cez 10 rokov veľa známych i menej známych firiem, domácností aj správcov bytových domov. Presvedčí aj Vás, najnáročnejších. Garantuje Vám nielen čistotu a poriadok, ale aj diskrétnosť, veľmi osobný, zodpovedný prístup, profesionalitu a Vašu spokojnosť.

Ešte stále váhate, či firma, alebo upratovačka? Máme pre Vás viac ako 10 dôvodov, v ktorých sa určite nájdete.

Poctivo upratujeme a udržiavame v čistote rôzne druhy firemných objektov v Nitrianskom, Trnavskom a Bratislavskom kraji a domácnosti v Nitrianskom kraji a už aj v Leviciach, Zlatých Moravciach, Želiezovciach, Banskej Štiavnici.

Venujte sa príjemnejším veciam a starosti s upratovaním nechajte na spoločnosť BALZAK, ktorá okrem toho, že robí prácu s radosťou aj so srdcom – pomáha onkologickým pacientom.

BALZAK servis s.r.o.
Piaristická 2, 949 01 Nitra
0911 919 798
balzak@balzak.sk
www.balzak.sk
www.cistafirma.sk
Sme s Vami aj na Facebooku

 

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok