Bachledka SKI & SUN spolu s tatrami na - Dovolenky - Zima | moja Nitra
 
 

Bachledka SKI & SUN spolu s tatrami na jeden skipas!

dátum pridania: 02.01.16-09:36

Slovenské Top stredisko Bachledka SKI & SUN sa spája s TatrySki. Na jeden skipas tak možné lyžovať na takmer 40 km zjazdoviek v deviatich strediskách v okolí Tatier na Slovensku aj v Poľsku.

Združenie TatrySki je zoskupením ôsmich lyžiarskych stredísk a klzísk na Poľskej strane Tatier, v ktorých je možné lyžovať na jeden skipas. 

Podpisom zmluvy vstupuje do skupiny aj slovenské Top stredisko Bachledka SKI & SUN (Ski Bachledova – Jezersko – Frankova), čím na trhu vzniká prvé medzinárodné zoskupenie lyžiarskych stre

 

Čo to v praxi znamená? Všetky strediska TatrySki používajú identický cenník, zákazníci tak majú záruku rovnakých cien v celej oblasti na Slovensku i Poľsku. Spoločné lístky budú prvú sezónu u dvojdňových a dlhších skipasov. Tie lyžiarom umožňujú striedať strediska skupiny TatrySki podľa nálady, lyžovať každý deň na inom svahu a pritom využiť ceny výhodných viacdňových lístkov. dísk v krajinách východnej Európy. 

 

Návštevníkom sa kúpou skipasu TatrySki ponúka úžasná možnosť lyžovať na jeden lístok až v deviatich strediskách, na 62 zjazdovkách v celovej dĺžke takmer 40 km, využívať až 45 lanoviek a vlekov i kryté klzisko v Bialke Tatrzanskej. Do skupiny TatrySki pritom patria aj najmodernejšie poľské strediská Kotelnica či Jurgów SKI. 

 

Bachledka SKI & SUN sa nachádza v obci Ždiar, len 35 km od Popradu a patrí medzi najobľúbenejšie rodinné lyžiarske strediská na Slovensku. Návštevníkom ponúka okrem celosezónnej garancie snehu až 11,5 km zjazdoviek, dva detské areály a množstvo atrakcií pre celú rodinu. Lyžovačku v ňom si užijú nie len rodinky, ale aj nároční lyžiari, ktorých čierne zjazdovky a dokonalý menčester dostanú do kolien. 

Mapa Tatry Ski:

 

Martina Múdra

Bachledka

Ski & Sun

info@skibachledova.sk,

www.skibachledova.sk,
 poslať článok mailom  vytlačiť článok