Babičkina cukráreň Nitra - oslaďte si život záku - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Babičkina cukráreň Nitra - oslaďte si život zákuskami ako od babičky

dátum pridania: 14.12.18-11:42

Srdečne vás pozývame na výborné čerstvé zákusky, ktoré vám spríjemnia posedenie v super atmosfére. Príďte si osladiť život do Babičkinej cukrárne Nitra a spravte si z bežných okamihov zážitok!

Babičkina cukráreň v Nitre je tradičná cukráreň so širokou ponukou vždy čerstvých zákuskov a dezertov. V novootvorených priestoroch si vychutnáte tie najlepšie domáce čerstvé zákusky, ktoré sme pre vás napiekli s láskou ako od babičky.

babickina cukraren nitrababickina cukraren nitra

babickina cukraren nitra

Objednávky zákuskov a tort

Pokiaľ vám naše zákusky a koláčiky zachutia až tak, žeby ste ich chceli mať na svojej svadbe, oslave či párty, tak si ich u nás môžete objednať! Presný počet kusov a druhov môžete nahlásiť u nás v predajni, alebo prostredníctvom našich kontaktov, a my vám ich privezieme až k vám domov. Objednávku môžete urobiť aj z pohodlia domova prostredníctvom nášho e-shopu. V našej internetovej cukrárni nájdete celú našu ponuku, z ktorej si určite vyberiete. Informácie o čase dodania a spôsobe platby nájdete tu.

Babičkina cukráreň torty na objednávkuTorty v Nitre - Babičkina cukráreň

Babičkina cukráreň v NitreBabičkina cukráreň v Nitre

 

Bohatá ponuka zákuskov

Nadýchané koláče, tvarohové, čokoládové či ovocné cheesecaky, smotanové poháre, osviežujúca panna cotta s lesným ovocím a veľa ďalšieho nájdete v Babičkinej cukrárni Nitra! Pre tých, ktorí sa snažia udržať si líniu, alebo si nemôžu dopriať klasické koláčiky, sme si pripravili raw torty či bezlepkové zákusky.

Babičkina cukráreň - osviežujúca panna cotaBabičkina cukráren

Smotanové poháre v Babičkinej cukrárniRaw koláče v Babičkinej cukrárni

Ak nemáte chuť na zákusok a túžite po niečom osviežujúcom, tak si môžete dať zmrzlinu. Našim zákuskom proste neodolá žiadny smrteľník. U nás si jednoducho vyberie každý, kto má chuť na zaslúženú sladkú odmenu.

Babičkina cukráreň v Nitrebabickina cukraren nitra

Babičkina cukráreň v NitreBabičkina cukráreň Nitra

Posedenie pri kávičke Lavazza

Vychutnajte si dokonalý dezert aj so skvelou kávou Lavazza v príjemnom prostredí útulných priestoroch cukrárne. Pokiaľ patríte medzi tých, ktorí kávu nepijú, môžete si vybrať z našej ponuky čerstvých limonád, skvelých čajov či vína. Kávu, zákusky či zmrzlinu si môžete vychutnať buď vnútri, alebo na našej milej terase.

Babičkina cukráreň v Nitre - útulná s výbornými zákuskamiBabičkina cukráreň v Nitre

Posedenie pri kávičke v Babičkinej cukrárnibabickina cukraren nitra

Osviežte svoje telo našou zmrzlinou

Letá sú bezstarostné - plné čerstvého vzduchu, studených dobrôt, lahodných mrazených nápojov a koktailov. Keď je leto blízko, všetko sa zdá lepšie. A pretože sa nám to páči toľko, pripravili sme pre vás naozaj studenú ponuku. Ochutnajte našu lahodnú zmrzlinu a osviežte vaše telo.

Osviežte sa v Babičkinej cukrárni

Zmrzlina v Babičkinej cukrárni

Príjemne posedenie na letnej terase

Vychutnajte si sladké dobrôtky s chladným nápojom na našej terase a obdivujte krásy nášho okolia na našej letnej terase. Letná terasa je ideálnym miestom na posedenie s vašimi priateľmi alebo rodinnými príslušníkmi v známom prostredí u Babičky.

babickina cukraren nitra

Vernostná karta

Našich zákazníkov si veľmi ceníme, preto sme sa rozhodli, že tých najvernejších odmeníme! Vypýtajte si aj vy vernostnú kartu. Vďaka nej môžete po každom piatom nákupe získať kávu, alebo zákusok podľa vlastného výberu zadarmo.

zakusky babickina cukrarennitraobjednanie zakuskov babickina cukraren nitra

Oslaďte si život s Babičkinou cukrárňou. Tešíme sa na Vás!

Babičkina cukráreň Nitra

Štefánikova 55, 949 01 Nitra

Tel.: 0903 533 284

Email: valabikova@zoznam.sk

www.babickinacukraren.mojanitra.sk

Nájdete nás aj na Facebooku!

Internetová cukráreň


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok