Babičkina cukráreň Nitra - očarujúce torty - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Babičkina cukráreň Nitra - očarujúce torty a chutné zákusky pre vaše životné udalosti

dátum pridania: 26.10.17-11:53

Na žiadnej dobrej oslave nesmie chýbať skvelá torta. My v babičkinej cukrárni sme presvedčení, že torty nemajú len dobre vyzerať ale musia aj skvelo chutiť. Príďte s Vašimi predstavami a my sa ich pokúsime prekonať.

svadbona torta s cokoladovou polevou a ruzovymi kvetmi

Okúzľujúce torty a chutné zákusky pre každú príležitosť

Žiadna dobrá oslava sa nezaobíde bez štýlovej a krásne zdobenou tortou alebo chutných zákuskov. U nás veríme, že torty a zákusky si zaslúžia osobitný priestor. Či už potrebujete tortu alebo zákusky na párty, svadbu alebo inú špeciálnu príležitosť, naši šikovní cukrári pre vás radi upečú podľa vašich predstáv. Nechajte premeniť svoje predstavy o krásnych tortách a neodolateľných zákuskoch u Babičky.

ovocna cokoladova tortaokuzlujuca torta s cokoladovou polevousiroky vyber chutnych zakuskov pre vas mlstny jazycekzakusky, ktorym neodolas ani tyocarujuce zakusky pre tebasladke pokusenie

Svadobné torty a zákusky, ktoré dodajú čaro vašej svadbe

Svadobná torta je jednou z najstarších a najobľúbenejších tradícií dnešného svadobného obradu. Bude odrážať štýl a podstatu vášho jedinečného dňa. Nemáte presnú predstavu o vašej torte alebo zákuskoch? Nevadí. Prídite do nášho obchodu a prehliadnite si naše úžasné sladké kreácie a inšpirujte sa.

svadobna torta s bielou polevou a ruzovymi kvetmi

Nezabudnuteľné narodeniny vďaka našim narodeninovým tortám

Prekvapte svojich blízkych či priateľov v ich výnimočný deň. Jedinečný dizajn a dokonalá chuť našej torty spraví každé narodeniny nezabudnuteľné. Vďaka našej torte sa stane aj tá najkrajšia oslava ešte krajšou.

cokoladova torta s horkou polevou a ovocim

Sladkým prekvapenie na firemné akcie

Organizujete firemné akcie, oslavy či teambuildingy? Potešte svojich zamestnancov alebo zamestnávateľov sladkým prekvapení, ktoré pohladí ich dušu a rozjasní ich tváre. Vďaka našej torte zmeníte každú nudnú akciu na nezabudnuteľný zážitok.

torty na firemnu party

Unikátne torty s motívom

Chcete detskú postavičku, obľúbené zvieratko alebo firemné logo? Naša torta je pre vás ideálnym riešením. Vyrobíme pre vás tortu na mieru, ktorá svojou jedinečnou a nezameniteľnou chuťou rozjasní vašu tvár a pohladí vašu dušu.

torty s roznym 3D motivom

Rozžiarte očká svojím deťom

Čo je krajšie ako pohladiť detskú dušu sladkým potešením? Detská torta od nás je ideálnym riešením, ako vyčariť vyčariť dieťaťu na tvári úsmev. Jedinečný dizajn a skvelá chuť vám pomôžu spraviť pre svoje dieťa aj obyčajný deň výnimočným.

torty aj pre tych najmensich

Vtipné torty

Má Váš blízky zmysel pre humor a hľadáte pre neho niečo originálne? Obráťte sa na nás a my Vám vyrobíme originálnu vtipnú tortu podľa Vášho priania.

vtipne torty od vymyslu sveta

Bezlepkové torty 

Aj bezlepkové torty môžu byť gurmánskym zážitkom. Ochutnajte naše bezmúčne kreácie a možno sa opäť zamilujete.

torty pre celiatikov

Oslaďte život sebe a svojím známym s Babičkinou cukrárňou. Tešíme sa na Vás!

 

Babičkina cukráreň Nitra

Štefánikova 55, 949 01 Nitra

Tel.: 0902 210 283

Email: valabikova@zoznam.sk

www.babickinacukraren.mojanitra.sk

Nájdete nás aj na Facebooku!

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok