Autoservis Dariol s.r.o. Ružomberok - Zdravie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Zdravie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Autoservis Dariol s.r.o. Ružomberok

dátum pridania: 07.07.14-09:15

Starostlivosť o auto je veľmi dôležitá, aby jazda autom bola bezpečná pre Vás, aj pre ostatných spolujazdcov. Pravidelná kontrola v autoservisoch Vám bezpečnú jazdu vie zaručiť. V autoservise Dariol s.r.o. Ružomberok sa o Vaše auto postaráme na vysokej úrovni.

Autoservis Dariol s.r.o. Ružomberok - diagnostika a oprava všetkých motorových vozidiel

V autoservise Dariol s.r.o. Ružomberok sa postaráme o všetky typy a značky osobných motorových vozidiel. Okrem diagnostiky a opravy áut sa zaoberáme aj dezinfekciou a plnením klimatizácií, ktorú v dnešnej dobe majú v sebe zabudovanú už všetky autá, nakoľko klimatizácia sa stala súčasťou pohodlnej jazdy. Tiež dbáme nato, aby si naši zákazníci uvedomili, aké dôležité funkcie tvorí olej v aute a aká je jeho výmena a pravidelná kontrola dôležitá. O Vaše auto sa naši odborní pracovníci postarajú na vysokej úrovni a ich práca Vám zaručí bezpečnú a spoľahlivú jazdu. Nás autoservis Dariol s.r.o. Ružomberok nájdete na ulici J. Janečka.

autoservis dariol ruzomberok

Autoservis Dariol s.r.o. Ružomberok - výmena oleja

V našom autoservise Dariol s.r.o. Ružomberok zdôrazňujeme zákazníkom, aké dôležité je starať sa o olej, jeho výmenu a celkovú starostlivosť. Naši kvalifikovaní pracovníci Vám vedia dokonale a odborne poradiť vo výbere správneho oleja pre Vaše auto. Olej spĺňa rôzne funkcie, preto je dôležité venovať mu pozornosť. Olej postupne stráca svoje pôvodné vlastnosti namáhaním a opotrebovaním. Po prekročení určitej kritickej hranice olej úplne stratí svoju mazaciu schopnosť. Preto je nevyhnutné olej po čase vymeniť. U nás v autoservise Dariol s.r.o. Ružomberok Vám olej vymeníme a vyberieme pre Vaše auto ten správny typ.

autoservis dariol ruzomberok

Autoservis Dariol s.r.o. Ružomberok - čistenie a údržba klimatizácie

Autoservis s.r.o. Dariol Ružomberok Vám ponúka kompletný servis klimatizácií. V systémoch klimatizácie v aute, kde je vysoká vlhkosť a priaznivá teplota, sú ideálne podmienky pre vznik nebezpečných baktérií a plesní. Tieto sú nielenže príčinou nepríjemného zápachu, ale šíria sa aj do priestoru interiéru. Z týchto dôvodov je potrebné aspoň raz ročne pristupovať k čisteniu a dezinfekcii klimatizácie v aute. Často sa na to používajú chemické prípravky, ktoré zápach úplne neodstránia. Chemické čistenie totiž nie je dostatočne účinné aj keď zdraviu škodlivé chemikálie zostávajú v interiéri vozidla. Naša spoločnosť je držiteľom odborného osvedčenia pre servis klimatizácií podľa smerníc ES, ktorá Vám zaručí kompletné ošetrenie klimatizácie.

autoservis dariol ruzomberok

 

Autoservis Dariol s.r.o. Ružomberok - oprava a diagnostika osobných motorových vozidiel

 

J. Jančeka 36, 034 01 Ružomberok
Tel.: +421 915 975 960, +421 903 826 385, +421 44 43043 50
E-mail: autodielnadari@stonline.sk

 

www.autodari.sk

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok