AutoDoc.sk vám ponúka široký výber súčiastok, - Auto-Moto | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Auto-Moto v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

AutoDoc.sk vám ponúka široký výber súčiastok, náhradných dielov a potrieb pre všetky druhy opráv vášho auta

dátum pridania: 14.02.18-14:16

Vitajte na stránke AutoDoc! Určite ste sa už veľakrát sami seba pýtali, či je možné si svojpomocne vymeniť súčiastky vo vašom aute.

Vždy ste chceli ušetriť peniaze a zároveň sa niečo naučiť o opravách áut, o súčiastkach, a o tom, ako pracuje motor? Často ste hľadali miesto, kde by ste na jednom mieste našli všetky potrebné náhradné diely za rozumné ceny?  

Práve ste prišli na to správne miesto!

AutoDoc.sk vám ponúka široký výber súčiastok, náhradných dielov a potrieb pre všetky druhy opráv vášho auta. Okrem toho vám môžeme zaručiť rýchle doručenie, pohodlné a jednoduché spôsoby platby a rýchly systém tvorby objednávok. Najskôr je potrebné si vybrať značku auta, model, a typ vášho vozidla. Následne je len na vás, akú súčiastku si vyberiete z ponuky.

U nás máte možnosť vybrať si pneumatiky, motory, brzdové systémy, filtre, prvky karosérie, prvky pre žeravenie, elektrikárske súčiastky, zavesenie kolies, systémy čistenia skiel, chladiace systémy, ohrievače, systémy dodávky paliva, prevodovky, klimatizácie, systémy zamykania, informačné a komunikačné systémy, a mnoho iných súčiastok.U nás môžete kliknúť na danú kategóriu a pozrieť sa na jej rubriky, ako napríklad zrkadlá, plynové pružiny, svetlá, kombinované zadné svetlá v kategórii „karoséria“, alebo môžete vyhľadať vzduchový filter, palivový filter alebo olejový filter v kategórii „filtre“.V každom prípade vám môžeme zaručiť, že všetko, čo práve hľadáte, nájdete len niekoľkými kliknutiami. AutoDoc je váš spoľahlivý partner pre všetky náhradné diely. Ponúkame viac ako 1.000.000 súčiastok v našom katalógu. Naše skladové priestory sa rozkladajú na ploche viac ako 10.000 metrov štvorcových, a v našej spoločnosti pracuje viac ako 500 skúsených odborníkov vždy pripravených pomôcť vám s výberom a s odpovedaním na vaše otázky. Toto je AutoDoc.

Dodnes si naši zákazníci pomocou našich služieb a kvalitných dielov opravili spolu viac ako 200 000 áut. Každoročne dodávame autodiely pre viac ako dva milióny vozidiel a za posledných päť rokov sa naše tržby zvýšili 57-násobne. Za posledných 8 rokov sme pomohli zákazníkom z 26 európskych krajín s opravami ich áut – a väčšina z nich nemala s opravami žiadne skúsenosti.

Najvyššia kvalita je našou hlavnou prioritou. Okrem toho vám vždy ponúkneme dostupné ceny, pravidelné akcie, výpredaje a najlepšie ponuky na trhu. Vždy vám môžeme zaručiť najvyššiu kvalitu našich produktov a služieb. V našom online obchode vždy nájdete najširší výber kvalitných súčiastok pre všetky značky a modely áut. Produkty máme neustále k dispozícii. Náš podporný tím odborníkov a profesionálov je pripravený pomôcť vám pri hľadaní najvhodnejších dielov, a dokonca vám pomôže aj s vytvorením objednávky. 

autodoc.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článok