AUTO - PNEU - SERVIS DODO - kompletný servis - Auto-Moto | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Auto-Moto v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

AUTO - PNEU - SERVIS DODO - kompletný servis aút

dátum pridania: 28.09.17-11:56

Máte problém so svojím vozidlom? Potrebujete prezuť gumy na vašom aute? Alebo vaše vozidlo potrebuje nutne umyť? Vyskúšajte AUTO - PNEU - SERVIS DODO v Nitre. U nás nájdete všetko čo budete pre svoje vozidlo potrebovať. Autoservis, pneuservis, čistenie interiéru či dokonca predaj náhradných dielov. Toto všetko a ešte viac nájdete u nás. Tešíme sa na vás.


Poskytujeme kompletný servis osobných užitkových vozidel všetkých značiek. Kvalitne odvedená práca a spokojný zákazník sú pre nás na prvom mieste. Disponujeme profesionálne vybavenou a modernou technikou. Sledujeme trendy v obore a neustále sa rozvíjame. Bez obáv se na nás obraťte. Nikoho neodmietneme.

Špičkový autoservis pre každý druh automobilu

Náš autoservis ponúka širokú škálu servisných služieb pre váš automobil. Ako jeden z mála univerzálnych autoservisov vám ponúkame profesionálnu starostlivosť o každé auto bez rozdielu roku výroby alebo značky. Tak istu u nás nájdete aj náhradné alebo tuningové diely pre všetky druhy vozidiel. V našom autoservise vám pomožeme s každým porblémom: brzdy, kompletné nápravy, výfuky, motor, ale aj diagnostiku alebo plnenie autoklimatizacie. Okrem toho realizujeme predaj a montáž autoalarmov. A ešte oveľa viac.

Pneuservis pre vás

Pneuservis osobných a úžitkových automobilov. Pri zakúpení pneumatík u nás hustenie pneumixom (dusik) grátis.

Čistenie a tepovanie interiéru vozidla

- vysávanie auta-komplet od 6 do 10 eur
- vysavánie + čistenie plastov od 10 do 15 eur
- vysávanie + tepovanie + čistenie plastov (komplet) 30 eur
- "vytepujeme všetko čo si so sebou prinesiete"
- extrémne znečistenie dohodou

Leštenie a čistenie autoskiel

Máte slabý výhľad z vášho vozidla? Potrebujete vyťažiť maximum svetla zo svojich autosvetiel v noci? Ale neviete si dať rady? Možno práve vám pomôže na naše leštenie a čistenie autoskiel. Nenechajte sa už daľej obmedzovať svojimi atosklami. Dajte si ich vyčistiť u nás ešte dnes a hneď pocíteti ten rozdiel.

Príprava vozidiel na STK a EK

Je pre vás návšteva STK nočnou morou? Vďaka našej profesionalite a ľudskému prístupu dokážeme vaše vozidlo pripraviť pre úspešné zvládnutie STK alebo EK. Už sa nemusíte cítiť nepríjemne počas kontroly. Zabudnite na zbytočný stres a ušetrite váš čas vďaka nám.

Otváracie hodiny

Po-Pia od 8:00 do 17:00
So od 8:00 do 12:00

 

Nie sme Najväčší!

Nie sme Najlepší!

Nie sme Najrýchlejší!

Ale sme Najlacnejší na Trhu!!!

 

AUTO - PNEU - SERVIS DODO

Mikov dvor - Dlhá 89, 949 01 Nitra

0918 985 327

dodo.bakos@centrum.sk

www.apsdodo.mojanitra.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článok