Atraktívne bývanie v centre Nitry - NOVÝ POLYGO - Reality | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Reality v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Atraktívne bývanie v centre Nitry - NOVÝ POLYGON

dátum pridania: 19.10.16-09:05

Splňte si svoj sen o vlastnom bývaní - bývajte aj vy v centre Nitry! Príjemné, pohodlné a kvalitné bývanie - to je NOVÝ POLYGON!

Túžite po vlastnom bývaní? Hľadáte pokojné, pohodlné bývanie v centre Nitry? NOVÝ POLYGON je jedinečná príležitosť vlastniť nehnuteľnosť v centre Nitry. Kvalita vyhotovenia, komfort bývania a jedinečná poloha je to, čo robí tento projekt výnimočným.

byty polygon nitra

NOVÝ POLYGON vám ponúka kvalitné bývanie priamo v centre mesta za výborné ceny. Vďaka širokému a rozmanitému výberu nájdete tú najvhodnejšiu alternatívu pre vaše bývanie. V ponuke je viac ako 120 bytov - od 27 m2 až do 120 m2. Areál je uzavretý mimo všetkých mestských komunikácií, vďaka čomu nebudete nikým a ničím vyrušovaní. 

novy polygon nitra

Jednou z ďalších výhod je výborná dostupnosť všetkého, čo potrebujete - banky a inštitúcie, úrady a obchody. Všade tam, kam sa potrebujete dostať, môžete ísť pešo. Aj z toho dôvodu predstavuje toto bývanie výhodu hlavne pre starších ľudí. Ďalšiu preferenciu predstavuje vlastné parkovanie - krytou chodbou sa dostanete až k vlastnému autu. Areál uzatvoreného parkoviska je okrem toho strážený 24 hodín denne.

byty na predaj nitra

Realitná kancelária NOVÝ POLYGON, ktorá zabezpečuje bývanie tohto bytového komplexu, poskytuje výhodné hypotéky prostredníctvom financujúcej banky. Vďaka postupnému splácaniu bytu počas výstavby si tak môžete vybaviť to najvýhodnejšie financovanie. Prostredníctvom realitnej kancelárie si nebudete musieť robiť starosti so žiadnymi doplatkami. Naším cieľom je zabezpečiť vám kvalitné a čo najkomfortnejšie bývanie. Splňte si svoj sen a zariaďte si bývanie v srdci mesta so všetkými výhodami - výbornou dostupnosťou do centra, pokojným, uzatvoreným areálom, vlastnou zelenou terasou a stráženým parkoviskom.

byty v nitre

 

Realitná kancelária NOVÝ POLYGON - predaj bytov Nitra

 

Pre viac informácií kontaktujte:

 

Ing. Ján Plandora, 0905 705 206

plandora@polygon.sk

 

Natália Goralková, 0910 605 206

goralkova@polygon.sk

 

 www.polygon.sk/novy_polygon/
 poslať článok mailom  vytlačiť článok