Araver Nitra - autorizovaný predaj a servis á - Auto-Moto | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Auto-Moto v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Araver Nitra - autorizovaný predaj a servis áut

dátum pridania: 21.06.17-22:30

Potrebujete profesionálnu radu týkajúcu sa kúpy nového auta a informácie o ďalších službách, ako je servis, úver, leasing, poistenie, náhradné diely, či doplnky? Araver Nitra Vám ochotne poradí s Vašimi otázkami.

Araver Nitra - autorizovaný predaj a servis áut

Araver Nitra Vám ponúka autorizovaný predaj nových, jazdených áut a servis áut značky Škoda, Volkswagen, VW úžitkové, Audi, Seat, Kia, BMW. V prípade, že potrebujete pre svoje auto akúkoľvek súčiastku, Araver Nitra poskytuje predaj originálnych náhradných dielov a doplnkov.

Araver Nitra - služby

Araver Nitra, ako autorizovaná predajňa má pre Vás pripravené nasledujúce služby:

Poistenie

V prípade, že ste sa s Vaším autom dostali na cestách do problémov a neviete ako postupovať, Araver Nitra Vám poskytne obhliadky poistných udalostí pre poisťovne Allianz - Slovenská poisťovňa, Generali Slovensko, Axa a Uniqua.

Servis

Prečo by ste sa mali rozhodnúť práve pre autorizovaný servis? V rámci autorizovaného servisu získavate 100% úspešnosť pri diagnostike chýb zaznamenaných v riadiacej jednotke motora, pričom všetky predpísané úkony sa uskutočňujú v súlade s odporúčaniami výrobcu. Poskytujeme servis automobilov značky Škoda, Volkswagen, VW úžitkové, Audi, Seat, Kia a BMW. V rámci servisu Vášho auta máte možnosť získať množstvo zliav, či už formou vernostného systému, alebo priamo na vybraný typ služby.

Náhradné vozidlá a testovacie jazdy

Pokiaľ uvažujete o testovacích jazdách, či zapožičaní vozidla, Araver Nitra Vás rada informuje o cenách a voľných termínoch, ktoré Vám budú vyhovovať.

 

Araver Nitra - reakcie zákazníkov

Na webovej stránke spoločnosti Araver Nitra nájdete zriadený blog, kde sa s nami môžete podeliť o Vaše pripomienky k poskytovaným službám, aby sme čo najlepšie mohli zlepšovať prácu nášho servisného tímu. Žiadny ohlas nezostane bez spätnej väzby, o ktorej budete následne informovaní. 

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

Araver Nitra - autorizovaný predaj a servis áut

 

Topoľčianska 2A, 949 01 Nitra

Tel.č.: 037/656 01 11

Fax: 037/65601 10

E-mail: nitra@araver.sk

www.araver.sk


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok