Aquarelax Dolný Kubín - aquapark blízky rod - Kam v meste | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Kam v meste v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Aquarelax Dolný Kubín - aquapark blízky rodine:

dátum pridania: 12.06.15-12:47

Aquapark AquaRelax Dolný Kubín - unikátne vodné dielo v centre Dolného Kubína, kde dominantou je Vodný svet, v ktorom sa nachádzajú tobogany, divoká rieka, hojdací záliv, bublinkovače, masážne sprchy a trysky, vírivky, výhrevné lavice a viac ako 200 lehátok na relaxačnej terase pod presklenou pyramídou.

 

Pre pohodu a dokonalý relax našich návštevníkov je k dispozícii:

Veľký multifunkčný bazén s rozmermi 26 x 19 m, s maximálnou hĺbkou 130 cm a teplotou vody 34° C. Súčasťou bazénu a jeho okolia sú: bublinkovače, masážne lehátka, masážne sprchy, vodný hríb, masážne trysky, divoká rieka, hojdací záliv, ostrov, 2 Vírivé vane (36° C, hĺbka 1m, každá pre 4 osoby), vyhrievané lavice.

aquarelax kubin

V Relaxačnom bazéne sa zabavíte na atrakciách ako je divoká rieka, hojdací záliv, ale za pozornosť stoja aj bublinkovače, masážne sprchy a vodný hríb. Z vyhliadkovej plošiny pod presklenou pyramídou si môžete vychutnať jedinečný pohľad na nebo vodu a zem. Vstup do relaxačného bazénu je aj bezbarierový.

Pre tých čo chcú vždy viac a viac zábavy alebo adrenalínu, ponuka AquaRelax dva tobogany s dĺžkou 40 a 71 metrov. Nudu s nimi určite nezažijete. O skvelý zážitok sa postará aj dvojšmýkačka Niagara s dĺžkou 12,7 metra. Súčasťou Vodného sveta sú okrem Relaxačného bazénu aj dve vírivky a výhrevne lavice. Pre radosť najmenších sú vybudované dva detské bazény s vodným ježkom a bublinkovačom, prepojene šmýkačkou.

smykacka aquarelax kubin

Množstvo hračiek pre deti čaká aj v Detskom kútiku, kde sa o zábavu a ich bezpečnosť postará animátorka. Každé dieťa má možnosť zapojiť sa aj do Detského klubu AquaTeam, ktorý prináša veľa výhod a zábavy pre najmenších návštevníkov. 

Jediný na Slovensku celoročne otvorený plavecký nerezový bazén nájdete práve u nás. Bazén je dlhý 25 metrov a jeho hĺbka je od 1,05 m do 2,00 metrov. Voda má teplotu 27 C. Je to ideálne miesto pre vaše oddychové, ale aj profesionálne plávanie, organizovanie plaveckých pretekov, sústredení, školských plaveckých kurzov aj pre tie najmenšie deti. 

plavecky bazen aquarelax kubin

V AquaRelaxe je otvorené najmodernejšie fitness centrum na Slovensku. Súčasťou služieb je aj turbosolárium, odborné poradenstvo a dohľad osobného trénera. Uvoľnenie pocítite pri návšteve masážno-rehabilitačného centra, ktoré ponúka rôzne druhy masáží a procedúr. Pri svojich terapiách používajú najmodernejšie prístojové vybavenie. 
 

Rozprávkový FUNPARK v aquaparku AquaRelax Dolný Kubín 
 

V aquaparku v Dolnom Kubíne vyrástol detský raj v podobe nafukovacej atrakcie „Jaskyňa Pirátov“, ktorú si môže každé dieťa užiť úplne zadarmo. Vašu ratolesť v rozprávkovej jaskyni prekvapí tajomný tunel, nečakaná šmýkačka ako vodopád pre rýchly únik s pirátskym pokladom, presvetlená strecha ako trhliny v jaskyni, ktoré prepúšťajú tajomné svetlo a úniková cestička, ktorá vyvedie každého piráta priamo na rozbúrené more do bezpečia. Okrem Jaskyne sa vo Funparku nachádza šmýkalka krokodíl, skákací hrad a bedmintonové a volejbalové ihriská.

 

piratsky ostrov - aquapark aquakubin

 

Aquapark Aquarelax Dolný Kubín

ul. Športovcov 1182/5, Dolný Kubín 
 
e-mail: info@aquakubin.eu, tel: 043/23 88 374

 poslať článok mailom  vytlačiť článok