ALPLAST design Nitra - plastové a hliníkové okná - Fasády | moja Nitra
 
 

ALPLAST design Nitra - plastové a hliníkové okná a dvere

dátum pridania: 14.08.17-11:34

Viac svetla a viac radosti zo života, individualita namiesto uniformity a inovatívne okno - to všetko nájdete v širokom sortimente firmy ALPLAST design Nitra!

O firme ALPLAST design

Spoločnosť ALPLAST design vznikla v r. 2002 za účelom predaja a montáže kvalitných výplní stavebných otvorov z plastového a hliníkového systému SCHÜCO, vrátane príslušenstva ako sú vonkajšie a vnútorné parapetné dosky, rolety, interiérové a exteriérové žalúzie, siete proti hmyzu a pod. 

ALPLAST design Nitra - rolety, zimné záhrady

Odborné poradenstvo pre zákazníkov

Úsilím našej spoločnosti je pomoc zákazníkom pri výbere vhodného materiálu. Záručný a pozáručný servis je samozrejmosťou. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a našou snahou je všestranná spokojnosť zákazníka s našimi výrobkami a službami. Naším cieľom je byť komplexným dodávateľom výrobkov a služieb od odborného poradentsva cez projektovú prípravu až po dodávku a montáž otvorových výplní.

ALPLAST design Nitra - rolety, zimné záhradyALPLAST design Nitra - rolety, zimné záhrady

Plastové okná a dvere SCHÜCO CORONA

Okná Schüco Corona CT 70 – Classic sa vyrábajú z osvedčeného 5-komorového profilového systému, ktorý je podľa statických požiadavok vyztužený protikorózne upravenými oceľovými výztužami.

V ponuke plastových okien máme tiež plastové okná:

alplast design Nitraalplast design nitra

Hliníkové okná a dvere SCHÜCO AWS/ADS

Okenný systém Schüco AWS 65 je najekonomickejšou variantou v oblasti rámových konštrukcií s prerušeným tepelným mostom. Pri stavebnej hĺbke 60 mm sa vyznačuje solídnou tepelnou izoláciou rámov, rozsiahlym profilovým sortimentom, presvedčivým pomerom ceny k úžitkovej hodnote a kompatibilnosťou s dverovým systémom Schüco ADS.

alplastalplast

Okná Schüco AWS 70.HI sa vyznačujú najmä dôsledným prerušením tepelného mosta v celom detaile okna, o čom svedčí aj koeficient prechodu tepla rámom. Pri osadení rámov izolačnými trojsklami s Ug=0,6 W/m2K spĺňajú okná požiadavky pre zabudovanie do nízkoenergetických budov.

alplast

Okrem svojich výborných tepelnoizolačných parametrov ponúkajú okná AWS 70.HI aj niekoľko alternatív tvaru krídel a zasklievacích líšt. Takto sa dokážu naplniť rôznorodé dizajnérske i architektonické predstavy zákazníkov.

alplast design nitraokna alplast nitra

okna alplast nitraokna alplast nitra

Hliníkový okenný systém Schüco AWS 75.SI spája v sebe vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti plastových a drevených okien. Hlník má jedinečné prednosti ako dlhá životnosť, subtílne pohľadové šírky, statická a konštrukčná variabilita ako aj mnohotvárny dizajn, ktorý možno realizovať v rôznych štýloch a podobách architektúry.

alplast design nitraokna alplast nitra

Okná AWS 90.SI+ sa vyznačujú výnimočne dôsledným prerušením tepelného mosta v celom detaile okna o čom svedčí aj súčiniteľ prechodu tepla rámom. Okenný systém AWS 90.SI+ sa dá výborne kombinovať s dverným a fasádnym profilovým programom Schüco ADS a FW.

alplast design nitraokna alplast nitra

okna alplast nitraokna alplast nitra

Ponuka farieb pre plastové rámy

Spektrum farieb začína tradičnou bielou, pokračuje drevenými dekormi a končí farbami podľa RAL. Povrchová úprava profilov je tvorená RENOLIT-lamináciou, buď jednostrannou (laminácia zvonku na bielom profile) alebo obojstrannou (laminácia zvonku i zvnútra na hnedom profile). Laminované profily nám dodáva spoľahlivý nemecký partner.

Príklad vzorkovníka farieb:

Farby vytvárajú náladu, vplývajú na atmosféru priestoru a zvýrazňujú architektúru. Výber a kvalita materiálov určujú následne životnosť a úžitkové vlastnosti stavebných prvkov. Oba aspekty si preto zaslúžia zvláštnu pozornosť. K dispozícii je široká škála vzoriek a farieb, ktoré si môžete pozrieť tu.

Farebné možnostiOtváracie hodiny

Navštívte nás na Zlatomoraveckej ceste 5 v Nitre. Otvorené máme pre Vás každý pracovný deň od pondelka do piatka v čase od 8:00 do 16:30. Mimo otváracích hodín je nutné si vopred telefonicky dohodnúť stretnutie (aj v sobotu a v nedeľu.).

 

ALPLAST design Nitra - plastové a hliníkové okná a dvere

Zlatomoravecká cesta 5, 949 01 Nitra

Tel.č: 037/6583 010,
Fax: 037/6583 012

E-mail: alplast@alplast.sk, nitra@alplast.sk

www.alplast.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok