Ako získať menší obnos peňazí rýchlo a d - Služby a rôzne | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Služby a rôzne v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Ako získať menší obnos peňazí rýchlo a diskrétne?

dátum pridania: 26.02.20-22:01

Nevydržíte do ďalšej výplaty a nutne potrebujete malú finančnú injekciu? Nemusíte sa viac trápiť, stačí si totiž len vybaviť mini pôžičku.

Máte ešte pár dní pred novou výplatou a ocitli ste sa v ťažkej finančnej situácii? Nečakané výdavky, neodkladné zaplatenie prenájmu či urgentné splatenie dlhu. Možno ste sa len rozhodli na spontánny rodinný výlet alebo vám doslúžil spotrebič, u ktorého ste dúfali, že ešte niečo vydrží.

Pre niekoho predstavuje aj sto eur pomerne malú sumu peňazí, no  pre iného je takáto čiastka v jeho finančnej tiesni poslednou záchranou. Ako obdržať menší obnos peňazí rýchlo, diskrétne a transparentne bez akýchkoľvek nástrah? V takýchto prípadoch je mini pôžička ideálnym riešením. Prečítajte si v tomto krátkom sprievodcovi, čo všetko je potrebné o mini pôžičke vedieť.

Kedy sa oplatí zvážiť mini pôžičku?

Mini pôžičku je možné použiť na akýkoľvek účel. Či si len potrebujete mierne navýšiť svoje financie alebo ide o jednorázovú platbu vodičského preukazu, dôvod jej vybavenia dokladovať nemusíte. Môžete si tak zrenovovať interiér, pustiť sa do miernych opráv či doložiť zvyšné financie na nečakanú opravu auta. Nikto sa vás nebude pýtať, na čo túto čiastku potrebujete a na aký účel ju využijete.

Keď rozhoduje rýchlosť

Postačí vám niekoľko minút a elektronickou formou si môžete peniaze požičať aj z pohodlia domova. Vypísanie žiadosti je také jednoduché, že väčšinou vám plne postačí aj päť minút. Ak sa domnievate, že schválenie bude trvať niekoľko pracovných dní a peniaze prídu na účet o to neskôr, mýlite sa. Potvrdenie žiadosti prebieha takmer okamžite po vašom zadaní, a tak v priebehu niekoľkých minút môžete mať mini pôžičku úspešne schválenú a peniaze vám na účet pošlú takmer ihneď.

Mini pôžička

Prvoradá je diskrétnosť

Podať žiadosť o pôžičku nemusíte len osobne. Obávate sa pri vybavovaní mini pôžičky stretnutia so známymi? Zabráňte tomu tak, že si vyplníte online žiadosť a nebudete musieť osobne podstúpiť návštevu pobočky. Pri väčšine poskytovateľov mini pôžičky postačuje, ak je žiadateľ plnoletý, jeho trvalý pobyt sa nachádza na území Slovenska a disponuje bankovým účtom a funkčným e-mailom. U niektorých nie je problémom ani, ak bankový účet nevlastníte, nakoľko môžete požiadať o vyplatenie na adresu vášho trvalého bydliska a peniaze získate formou poštovej poukážky.

Transparentné vybavenie

Mini pôžička je ľahko dostupná a vybavíte si ju naozaj rýchlo. Stačí vám navštíviť príslušný web, určiť si sumu, ktorú by ste si chceli požičať a v závere uviesť, ako dlho budete danú pôžičku splácať. Mnohí sprostredkovatelia ponúkajú naozaj transparentné služby, a tak viete hneď pri vybavovaní presnú sumu, koľko reálne za pôžičku zaplatíte. Expresne požičané peniaze bez akýchkoľvek skrytých poplatkov určite oceníte.

Bez ohľadu na váš sociálny status

Na schválenie pôžičky nie je nutné, aby ste boli zamestnaní. Okamžitá pôžička je totiž vhodná pre kohokoľvek. Či ste rodičom na materskej dovolenke, osobou v dôchodkovom veku alebo patríte k samostatne zárobkovo činným, pre každého sú v ponuke rovnako férové podmienky vybavenia. Ukrátený o túto možnosť nie je naozaj nikto.

Nepotrebujete žiadneho ručiteľa

Ako býva zvykom pri väčšom finančnom obnose, za danú čiastku musíte mať aj niekoho, kto vám bude pri jej vybavovaní aj ručiť. Pri tejto výške vám nemusí nikto pri vybavení ručiť.

Aká je najvyššia čiastka mini pôžičky?

Pri mini pôžičke je zväčša minimálna suma v hodnote 50 eur, kým pri maximálnej výške hovoríme o sume 500 eur. U jednotlivých poskytovateľov sa daná výška môže mierne líšiť, no vo všeobecnosti platí takéto peňažné ohraničenie.

Mini pôžičku navyše môžete splatiť aj predčasne a to bez akýchkoľvek nástrah. Žiadne poplatky za úhradu vopred vám nehrozia a vy tak môžete uhradiť potrebnú čiastku kedykoľvek v rámci stanovenej doby, keď vám to vaša finančná situácia dovoľuje.

Vsaďte na maximálnu bezpečnosť

S výberom mini pôžičky nesmieme zabúdať ani na bezpečnosť. Na finančnom trhu existuje viacero bánk a rôznych iných finančných spoločností. Tie v súčasnosti ponúkajú enormný počet pôžičiek a úverov s rôznym zameraním. Určite ste si už neraz čítali o prípadoch, keď sa človek vďaka danej pôžičke dostal do ťažkostí.

U pôžičiek z bánk sa nemusíte obávať o bezpečnosť ani z hľadiska všeobecných podmienok, dohodnutých limitov či stanovených termínov. Možno vás prekvapí, že to isté platí však aj pri nebankových úveroch. Tento prípad sa týka iba tých spoločností, ktoré majú povolenie a licenciu na ich poskytovanie. Ak takúto licenciu tieto nebankové inštitúcie nevlastnia, nesmú poskytovať akýkoľvek typ úveru.

Zabudnite na pofidérne inzeráty a ponuky od zahraničných investorov

Vyhľadávali ste na stránkach internetového prehliadača možnosti, ako sa rýchlo a čo najvýhodnejšie dostať k menšiemu obnosu peňazí? Určite ste natrafili na kopec inzerátov najmä od súkromných osôb. O takých však ani neuvažujte, zväčša ide o veľmi nevýhodné podmienky, kde požičanú sumu preplatíte s rôznymi poplatkami a poistením alebo, a to v tom horšom prípade, máte česť s pofidérnou osobou alebo podvodníkom, ktorého cieľom je zneužiť vaše osobné údaje a vyžmýkať z vás čo najviac peňazí. Takýmto neznámym osobám by ste nikdy nemali posielať žiadne peniaze vopred, a to isté platí aj s vašimi súkromnými údajmi. Ak by totiž išlo o seriózneho sprostredkovateľa, určite by ste túto ponuku našli niekde inde a nie v pofidérnej inzercii.

Tento finančný produkt ocení ako matka na materskej dovolenke, tak aj nezamestnaný človek. Možno len urgentne potrebuje financie na cestovanie na miesto blížiaceho sa pracovného pohovoru, no nech sú dôvody akékoľvek, tieto minuté peniaze z bezúčelovej mini pôžičky nemusí nijako dokladovať. Mini pôžičku však uvíta aj študentka, ktorej štúdium predstavuje o niečo väčšie výdavky, než s akými pôvodne rátala. Pomôcť si môže však aj človek v zamestnaní. Zle odhadol situáciu a jednoducho mu len chýbajú financie pár dní pred výplatou. Mini pôžička predstavuje totiž expresnú pomoc v nečakanej finančnej tiesni skutočne pre každého.

Zdroj obrázka: Fabio Berti/Shutterstock.com

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok