Ako viete, že sa môžete plne spoľahnúť na sv - Kancelária | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Kancelária v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Ako viete, že sa môžete plne spoľahnúť na svojho účtovníka?

dátum pridania: 20.11.19-22:09

Mať účtovníctvo v poriadku je pre podnikateľa veľmi dôležité. Ako však mať v dnešnej dobe neustále sa meniacich zákonov, pravidiel a predpisov mať istotu, že vaše účtovníctvo je bez mín a časovaných bômb? V článku vám prinášame hneď niekoľko poznávacích znakov.

Veľký podiel na úspechu a zisku každej firmy má bezpochyby perfektná znalosť účtovníctva. Lenže vy ste odborník v oblasti, v ktorej podnikáte, nie v tom obrovskom množstve zložitých a neustále sa meniacich účtovných a daňových zákonov, noviel, predpisov, príkazov a zákazov. Preto väčšina firiem účtovníctvo a dane zadáva externej firme.

Ako však zistíte, že účtovník, ktorému ste zverili vaše financie, je naozaj spoľahlivý? Ako si vybrať toho najlepšieho?

1. Skutočne individuálny prístup. Pre dobrého účtovníka nikdy nemôžete byť len ďalší z mnohých, ktorému bude posielať faktúry za svoje služby, individuálny prístup je nutnosťou. Keď oslovíte účtovnú firmu, mala by nasledovať úvodná konzultácia a reálne zhodnotenie možností spolupráce, na ktorej sa spoločne zhodnete. Žiadna spoľahlivá firma nezoberie hocikoho len tak po jednom telefonáte, takým sa vyhnite.

2. Dobrá komunikácia je základ. Takže žiadne nedvíhanie telefónov, zatajovanie sa, odkazy, prípadne výhovorky na nedostatok času. Dobrá firma s vami komunikuje bezodkladne, zrozumiteľne a dodržiava termíny. O všetkom dôležitom vás informujú v predstihu a všetko vám náležite vysvetlia. Ste predsa ich vážený klient a pracujete spolu na vašom úspechu.

3. Vzdelávanie, školenia, sledovanie zmien v zákonoch. Ak nájdete firmu, ktorej pracovníci sa chvália tým, že šetria peniaze, aj vaše, na drahé školenia, pretože novinky v zákonoch si „vygúglia“, rýchlo utekajte preč. Neustále vzdelávanie sa v oblasti financií u najlepších odborníkov je znakom vysokej kvality a zodpovednosti účtovnej firmy, presne ako vo vašej oblasti podnikania.

4. Zodpovednosť, zodpovednosť a znovu zodpovednosť. Ak máte pocit, že vy musíte neustále kontrolovať jednotlivé úkony vášho účtovníka, že vy ho upozorňujete napríklad na dvojité platenie faktúr, že sa musíte dožadovať výstupov z účtovníctva, je najvyšší čas ho vymeniť. Zodpovednosť znamená robiť svoju prácu odborne, načas a presne podľa dohody.

Presvedčte sa o našej vysokej odbornosti, rýchlej komunikácii, zodpovednosti a skúsenostiach. Ak hľadáte spoľahlivú účtovnícku firmu, kontaktujte nás a pridajte sa k našim spokojným klientom.

Dlhoročná vernosť a spokojnosť našich klientov sú pečaťou našej profesionality, pridajte sa k nej aj vy !

 
INEKORS - ekonomické a účtovné služby

Fraňa Mojtu 265/33
949 01 Nitra

Tel.číšlo:037 693 0421
E-mail:info@inekors.sk

www.inekors.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článok