AGROKOMPLEX - výstavníctvo Nitra - Inštalácie, rozvody | moja Nitra
 
 

AGROKOMPLEX - výstavníctvo Nitra

dátum pridania: 21.01.16-13:36

Agrokomplex - Výstavníctvo Nitra, štátny podnik. Organizátor veľtrhov a výstav so 40 ročnou tradíciou, ktorý je členom asociácie stredoeurópskych veľtrhov CEFA.

Charakteristika Agrokomplexu

Agrokomplex – Výstavníctvo Nitra, štátny podnik, sa do súčasnej podoby dostal dňa 1.1.2008, zmenou z vtedajšej štátnej príspevkovej organizácie, založenej v roku 1973. V súčasnosti Agrokomplex patrí medzi najvýznamnejšie veľtrhové a výstavnícke spoločnosti v SR a jeho význam potvrdzuje viac ako 40 rokov tradičných ale aj inovatívnych, no hlavne jedinečných podujatí.

agrokomplex

Poslanie 

Poslaním podniku v oblasti výstavníctva je podporovať komunikáciu medzi spoločnosťami i podnikateľmi, s existujúcimi, a tiež potenciálnymi zákazníkmi na národnej aj medzinárodnej úrovni. Ďalej to je aj snaha rozvíjať obchod a medzinárodnú ekonomickú i vedecko-technickú spoluprácu, organizovaním veľtrhov a výstav vo vlastnom areáli, ako aj národných expozícií SR v zahraničí.

výstava áut

Výstavná činnosť je hlavne o vytváraní komunikačných príležitostí pre odbornú a laickú verejnosť, o poskytovaní priestorov na zábavu, kultúrne i spoločenské podujatia. 

autosalon

Súčasťou podniku sú Slovenské poľnohospodárske múzeum a výstavné políčka. Podnik má dlhodobú vysokú reputáciu v národných i medzinárodných obchodných kruhoch. Je členom Stredoeurópskej výstavníckej aliancie CEFA a Európskej federácie výrobcov drevospracujúcich strojov Eumabois a ďalších.

autosalón

Výstavisko Agrokomplex

Výstavný areál s celkovou rozlohou 143 ha, disponuje krytou výstavnou plochou 40 906 m2, otvorenými plochami využívanými na výstavnícke účely s rozlohou viac ako 50.000 m2 a dlhodobo predstavuje kvalitnú infraštruktúru pre vystavovateľov a návštevníkov. V areáli výstaviska sa nachádza 15 pavilónov, 5 kongresových miestností ako aj kongresové centrum.

výstavisko

 

Agrokomplex - výstavisko Nitra

Výstavná 4, 94901 Nitra 

 

Tel.: +421 37/657 21 11
Email: agrokomplex@agrokomplex.sk

 

www.agrokomplex.sk
Nájdete nás aj na Facebooku:

 

 

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok