AERO SLOVAKIA a.s. – zažite Nitru z novej persp - Reality | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Reality v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

AERO SLOVAKIA a.s. – zažite Nitru z novej perspektívy

dátum pridania: 24.08.17-14:03

Hľadáte netradičný zážitok? Chcete vidieť Nitru z výšky? Alebo hľadáte skvelého partnera pre váš agrobiznis? Tak potom vyskúšajte AERO SLOVAKIA a.s. v Janíkovciach. Ponúkame vám nielen zoznamovacie lety nad Nitrou, ale aj pomôžeme vášmu agrobiznisu. Tešime sa na vás.


V súčasnosti je spoločnosť najväčším prevádzkovateľom v oblasti všeobecného letectva na Slovensku. Hlavnou náplňou práce spoločnosti sú predovšetkým letecké práce v poľnohospodárstve a lesnom hospodárstve, hliadkovacie a monitorovacie lety, hasenie lesných požiarov, letecké snímkovanie, reklamná a propagačná činnosť, zoznamovacie a výcvikové lety, vlekanie vetroňov, prenájom lietadiel a nehnuteľností.

Spoločnosť prevádzkuje vlastnú leteckú školu. Letový park pozostáva z približne 30 lietadiel ôsmych typov (Z-37A, Z-37-2, Z-37T, Z-137T, Cessna 150, 152, 172 a 172RG - vybavená podľa IFR). Spoločnosť sídli na letisku Nitra (LZNI), kde sa taktiež nachádza jej hlavné servisné stredisko, ktoré vykonáva údržbu na lietadlách spoločnosti a ďalších zákazníkov.

Radi spolupracujeme s farmármi a lesníkmi

Letecké práce sú nosnou činnosťou spoločnosti Aero Slovakia. Predosvšetkým realizujeme lety pre ochranu a výživu poľnohospodárskych a lesných kultúr aplikáciou sypkých a tekutých látok s plynulou a presnou reguláciou nastvaenia dávky.

Ponúkame taktiež možnošt aplikácie tzv. ULV dávok pomocou atomizérov a letecké snímkovanie alebo filmovanie porastov z lietadiel typu Cessna. Disponujeme dobrou technickou základňou a skúsenými pośadkami s dlhoročnou praxou. Pre letecké práce v poľnom a lesnom hospodárstve pouźívame nasledujúce typy lietadiel: Z-37A čmelák a Z-137T.

Spoznaj Nitru z vtáčej perspektívy

Na zoznamovací let nad Nitrou nepotrebujete špeciálnu prípravu ani výbavu. Stačí si dohodnúť termín a prísť. Lety prebiehajú kedykoľvek od pondelka do soboty. Jedinou podmienkou je dobré počasie a trocha odvahy.  Využite možnosť podarovať zoznamovací let nad Nitrou ako netradičný darček pre vášho blízkeho a potešte jeho i seba.

Staňte sa pilotom s Aeroslovakia   

Zapáčilo sa vám pozerať sa na svet z výšky? Spravte si s Aeroslovakia pilotný preukaz a lietať budete môcť, kedykoľvek sa vám zachce. Do rúk vás vezmú skúsení inštruktori, ktorí vás zalietajú na spoľahlivých strojoch. Ani nie za trištvrte roka máte v rukách osvedčenie pilotovať lietadlo.

Súkromná zbierka lietadiel

V priestoroch spoločnosti Aeroslovakia sa nachádza aj rozsiahla zbierka lietadiel. Nájdete tam viaceré letecké skvosty, a preto ak budete mať cestu okolo alebo neviete kam vybehnúť na krátky výlet, letisko v Janíkovciach je to pravé miesto.


S nami preletíte cez každý problém.

 

AERO SLOVAKIA a.s.

Letisko Janíkovce

947 07 Nitra

037/65 34 877, 037/65 34 650

aeroslovakia@aeroslovakia.sk

www.aeroslovakia.sk

Nájdete nás aj na Facebooku.

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok