A-Z Univerzál Nitra - krby, ka - Stavba na kľúč, príprava | moja Nitra
 
 

A-Z Univerzál Nitra - krby, kachle, pece, hypokausty

dátum pridania: 22.03.16-10:01

Chcete vaše domovy zútulniť a navodiť pocit teplého miestečka? Alebo by ste radi zariadili interiér funkčne a zároveň esteticky? Tak potom je tu pre Vás spoločnosť A-Z Univerzál Nitra, ktorá s pomocou odborníkov kachliarskeho remesla vytvorí čarovnú atmosféru priestoru.

A-Z Univerzál - moderný dizajn

Používame iba najmodernejšíe technológie a vysoko kvalitné materiály, a preto je možné vyhovieť požiadavkám aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Prostredníctvom vizualizačného 3D programu, Vám načrtneme celkový pohľad na interiér po inštalácii spotrebiča s možnosťou doplnenia ostatného zariadenia ako nábytok, osvetlenie, podlahy a ich farebného prevedenia. Podľa Vašich požiadaviek vyhotovíme na mieru základný projekt, ktorý následne spoločne doladíme až po najmenší detail.

a-z krby nitra

Kvalita

Nepretržitým zdokonalovaním sa našich pracovníkov v oblasti nových technológií, materiálov a pracovných postupov, neustále zvyšujeme kvalitu našich diel a ponúkame Vám tak vždy tú najvyššiu možnú kvalitu a úžitkové vlastnosti zhotoveného diela. Takto zhotovené diela Vám poskytnú maximálnu spokojnosť v podobe bezproblémovej a ekonomickej prevádzke v kontexte s dlhodobou životnosťou.  

a-z krby nitra

ocenenia

Ponúkame:

a-z krby univerzál

Zdravie 

Účinky sálavého tepla boli známe už v dávnej minulosti. V starovekom Ríme využívali tieto účinky v termálnych kúpeľoch. Kachliarsky remeselník Vám vie tieto pozitívne účinky vniesť do Vášho domova v podobe sálavého tepla kachľovej alebo omietanej pece, hypokaustového systému pece alebo kozuba, prípadne vykurovacieho sporáku. Existujú aj medicínske štúdie, ktoré potvrdzujú tento pozitívny vplyv sálavého tepla na ľudský organizmus - sálavé teplo je totiž veľmi príbuzné slnečnému žiareniu.

a-z krby nitra

Navyše používame len certifikované zdravotne nezávadné materiály. Pre naše stavby nie sú prípustné materiály s obsahom azbestu, uvoľňujúcich sa mikrovlákien, alebo popolčeka. Maximálna pozornosť patrí aj ochrane pred uvoľnením škodlivých látok zo spaľovania do obytného priestoru a do atmosféry. Pri navrhovaní krbu alebo pece berieme ohľad aj na prípadné alergie na prach, a volíme vhodný druh spotrebiča.

a-z krby nitra

Otváracie hodiny

Prídte sa k nám poradiť a vybrať tie správne kachle pre Vás. navštíviť nás môžete v nasledovných dňoch a hodinách:

Po - Pi : 08:00 - 17:00
So: 09:00 - 12:00
obedná prestávka:12:00 - 13:00

az krby univerzál

 

A-Z Univerzál s. r. o.

Štúrova 136 a, 949 01 Nitra

 

Tel.: 037 741 93 54

Email: info@krbynitra.sk

 

www.krbynitra.sk

 

 

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok