Nový POLYGON - Ubytovanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Ubytovanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Nový POLYGON

dátum pridania: 19.10.16-09:01

Obchodné centrum POLYGON, nachádzajúce sa v širšom centre mesta Nitra, je svojou ponukou služieb a prevádzok dlhoročnou, tradičnou destináciou spokojných zákazníkov. Postupne dostáva novú tvár a výsledkom bude polyfunkčný objekt Nový POLYGON.

Od polovice 90tych rokov je Polygon známy širokou sieťou obchodov a služieb. Ing. Ján Plandora hovorí: "Nadnárodným obchodným domom v Nitre konkurovať nedokážeme. To, čo postupne ruinovalo obchodnú sieť na pešej zóne, výrazne zasiahlo do maloobchodnej siete v celom meste a zanechalo svoj dopad aj na našom obchodnom centre." Jednou z možností bolo zmeniť Polygon na zónu bývania a služieb. Výsledkom boli nové byty, kryté parkovisko či najväčšie fitness centrum v Nitre. Ďalším krokom je Nový POLYGON - polyfunkčný objekt, ktorý vyrastie na pozemkoch, ktoré sa uvoľnia po asanácii starých budov a tržnice.

byty nitra

Výsledkom bude moderná budova zakomponovaná do prostredia tak, aby vytvorila možnosti skvelého bývania pre všetkých, ktorí chcú bývať v centre, a byť pritom mimo smogu a hluku mestských komunikácií. Nový POLYGON predstavuje bývanie v zóne relatívneho pokoja a bezpečia. Túžite po vlastnom bývaní aj vy? 60% rezervovaných bytov za 3 mesiace je veľmi sľubným ohodnotením celého projektu, no na druhej strane i záväzok.

K dispozícii aj kancelárske priestory

Nový POLYGON ponúka nielen bývanie, prízemie objektu je vyhradené pre obchod a služby, časť 1. a 2. poschodia tvoria kancelárske priestory. K dispozícii je takmer 20 obchodných priestorov o výmere od 40m2 do 150m2. Priestor je variabilný a prispôsobiteľný - ak si chcete kúpiť vlastnú kanceláriu či obchod, neváhajte. Kancelárske priestory (od 70 do 300m2) na poschodí nezasahujú do bytovej zóny, k nim sú v ponuke aj parkovacie miesta pre majiteľov či zamestnancov.

novy polygon byty nitra

Špeciálna ponuka

S kúpou kancelárskych priestorov si majiteľ môže kúpiť aj obytný apartmán, ktorý bude priamo susediť s jeho kanceláriami.

Výstavba už tento rok

Výstavba polyfunkčného objektu Nový POLYGON je plánovaná na jeseň tohto roku s termínom dokončenia jeseň 2018. Preto neváhajte, ak máte záujem o kúpu bytu či kancelárskeho priestoru, informujte sa. K dispozícii vám je realitná kancelária Nový POLYGON:

goralkova@polygon.sk, 0910 605 206

alebo plandora@polygon.sk, 0905 705 206.

nové byty nitra

 

www.polygon.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článok