hľadať

Profily osobnostíviac osobností 
Bleskové rozhovory


viac rozhovorov 
Foto týždňa

Na najväčšom sídlisku v Nitre sa opäť rozložil cirkus.

 

Partneri
 
  
  

 

 

Užitočné linky
  • Vlaky
    (vyhľadávanie vlakového spojenia, online poloha a meškanie vlakov, nákup lístkov cez internet, lanovky)
  • Medzimestské autobusy
    (cestovné poriadky, nákup lístkov cez internet, autobusy do Európy)
  • Prímestské autobusy
    (cestovné poriadky, informácie, obchodné miesta)

 

(poradňa, reklamácie, nebezpečné výrobky)

 

 

(vyhľadávanie LV, katastrálna mapa, elektronické formuláre)

(zistenie bonity pôdy, pôdny portál)

(územné rozhodnutie, stavebné povolenie, kolaudačné rozhodnutie, ohlásenie drobnej stavby)

(číslovanie stavieb, vystavenie výpisu)

(daňové priznanie, ohlásenie k miestnemu poplatku za komunálne odpady a drobné stavebné odpady)

(program, kontakty na pracoviská SIEA)

(podpora bývania, úvery, nenávratné príspevky, zatepľovanie) 

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek)

 
 


 

 

 


Počasie dnes

Teplota:
Smer vetra:


nie sú údaje

Mestský úrad Nitra :
Štefánikova trieda 60
950 06 NITRA 
037/65 02 111
0911/990 256
Úrad Nitrianskeho samosprávneho kraja:
Rázusova 2A, 949 01 Nitra
Telefón: 037/ 6922 911
Fax: 037/ 6580 262
E - mail: info@unsk.sk
Okresný úrad Nitra:
Štefánikova trieda 69, 949 01 Nitra
037/ 65 49 111
Polícia:
158, 112
Hasičský a záchranný zbor:
150, 112
Mestská polícia:
159, 112
Zdravotná záchranná služba:
112, 155, 037/7 833 005, 0918 888 653 
Pohotovosť - elektrárne:
0850 111 555, 037/7 763 246
Pohotovosť - plyn:
dispečing -  037/6 518 892, spojovateľka -  037/6 911 111
Pohotovosť - vodárne:
v pracovnej dobe -  037/6 518 756, mimo pracovnej doby -  037/6 513 420
Linka dôvery v Nitre:
037/6 523 222
Útulok pre zvieratá:
0904 207 777, 0902 202 161, 0908 484 770
Dispečing záchrannej leteckej služby- Nitra:
181 55
Záchranná služba:
155, 112, 037/6 504 477
Nahlasovanie porúch verejného osvetlenia:
037/6 55 74 93

Spálňové štúdio VEGAS v Nitre

dátum pridania: 06.09.22-12:48

Túžite po kvalitnom spánku počas celej noci? Je tu pre Vás spálňové štúdio v Nitre. Vyberte si zo širokej ponuky produktov, ktoré vám jednoznačne zaručia želaný komfort.

V ponuke spálňového štúdia VEGAS sú pre vás pripravené luxusné latexové, penové, taštičkové a detské matrace. Ďalej ponúkame lamelové rošty s dreveným aj kovovým rámom, anatomické vankúše z latexu a z peny "Memory Air-Fly". Svoje matrace môžete uložiť aj na drevené latové rošty, a doplniť vankúšmi a prikrývkami z husieho peria a páperia či mikrovlákna. Okrasou vašej spálne sa môžu stať drevené postele z masívneho dreva so zárukou až do 25 rokov, resp. kované postele až s 10 ročnou zárukou. Váš komfortný spánok pomôžu zaručiť aj chrániče a korektory, alebo originálne špičkové matracové poťahy VEGAS.

Či už hľadáte matrace, lamelové rošty, anatomické vankúše alebo postele, s akýmikoľvek požiadavkami vám ochotne poradíme a pomôžeme.

 
Ortopedické matrace VEGAS


Vedeli ste, že najdôležitejším článkom posteľového systému sú matrace? Za kvalitou vášho spánku stoja práve ony.
 
Spálňové štúdio VEGAS vyznáva filozofiu - ponúknuť zákazníkom čo najkvalitnejší spánok. Najvýznamnejší vplyv na spánok má práve matrac, je najdôležitejším článkom posteľového systému (posteľ, matrac, rošt a vhodný anatomický vankúš). Zdravý a komfortný spánok je veľmi dôležitý nielen pre Vašu výkonnosť a odolnosť, ale i pre Vaše zdravie.
Pri výrobe matracov berieme do úvahy tradície aj najmodernejšie technológie, čo nám umožňuje ponúkať matrace najvyššej kvality, ktoré disponujú vynikajúcimi ortopedickými vlastnosťami. Matrace VEGAS vám poskytnú hlboký a pokojný spánok a obnovia vašu energiu. Vďaka nim sa budú Vaše dni začínať radostným prebudením.
 
VEGAS je jednou z mála spoločností na Slovensku, ktorá otvorene zverejňuje všetky detaily o svojich produktoch, pretože je si istá svojou najvyššou kvalitou. Na výrobu matracov využívame komponenty zo západnej Európy, z Českej a Slovenskej republiky.

Doprajte si hlboký a pokojný spánok s ortopedickými matracmi VEGAS.

ortopedicke matrace vegas nitra

 Poťahy VEGAS


Poťah je veľmi dôležitá časť matraca. Na jednej strane chráni jadro a zároveň jeho dizajn zvýrazňuje kvality matraca. Každý poťah v ponuke VEGAS má svoje špecifické vlastnosti, ktoré spríjemňujú spánok a robia ho komfortným a pohodlným. Vyberte si pre vás ten najvhodnejší variant!

 
 Chrániče VEGAS


Čo ochráni váš matrac pri  intenzívnom a niekedy až nešetrnom používaní? Spoločnosť Vegas vyvinula odpoveď na túto otázku. Kolekcia chráničov na matrace Protect je osobitne navrhnutá na ochranu matraca pred škodlivými vonkajšími vplyvmi (mechanické opotrebenie, špina, nadmerná vlhkosť). Chránič matraca výrazne prispieva k atmosfére zdravého spánku, pocitu čistoty a pohodlia.

chranice matracov vegas nitra


Matracové korektory


Matracové korektory Transform môžu dať matracom a tým aj celému lôžku nové vlastnosti, alebo získať späť tie časom stratené. Posteľ možno "transformovať" rôznymi spôsobmi - na mäkšiu, tvrdšiu, vyššiu. V našej ponuke nájdete korektory na matrace z prírodných latexových a kokosových vrstiev až do hrúbky 9 cm, rovnako ako aj korektory na matrace z peny Vegaflex PRO a pamäťovej peny.
 

matracove korektory matracove studio nitra

Lamelové rošty


Na to, aby pružinový alebo latexový blok pracoval čo najefektívnejšie a ortopedický efekt Vášho matraca sa prejavil v plnej miere, odporúčame použiť špeciálny ortopedický rošt. Ohybné drevené lamely sú pružné a slúžia ako tlmič, ktorý zabezpečuje veľmi presné formovanie matraca pod Vaším telom.


kvalitne lamelove rosty nitra

Kované postele IRON-ART


Kované postele od známeho českého výrobcu IRON-ART s 10 ročnou zárukou na pevnosť konštrukcie predstavujú najvyššiu kvalitu a precíznosť prevedenia. Postele sú ručne kované z masívneho železa, prípadne sú kombinované s drevenými prvkami z masívneho dreva. Vyberať môžete z rôznych modelov postelí v rôznom farebnom prevedení. Pokiaľ vás očarilo spojenie kovu s drevom, rozhodne odporúčame kované postele IRON-ART.
 

kovane postele iron art nitra vegas spankove centrum nitra

Drevené postele Drevené postele v našej ponuke sú zhotovené z rôznych materiálov najvyššej kvality. Na postele z masívneho dreva poskytujeme záruku až do 25 rokov a na postele z imitácie dreva 10 rokov. Ponúkané postele majú zvýšenú plochu na ležanie, ktorú si môžete individuálne nastaviť podľa svojich predstáv alebo s ohľadom na výšku vami vybraného matraca. Vysoká plocha na ležanie umožňuje pohodlnejšie vstávanie a líhanie do postele, čo ocenia všetci užívatelia bez rozdielu veku. Postele majú dokonale pevnú konštrukciu, ktorá je ešte navyše spevnená samonosnou strednicou. Táto strednica zaisťuje perfektnú stabilitu postele. Pri správnom výbere roštov je posteľ zárukou bezpečného a pohodlného spánku aj pre osoby s vyššou váhou. Úložný priestor v podobe bočnej zásuvky na kolieskach či pevného boxu. Môžete si vybrať rovné moderné línie, praktické zaoblené rohy čiel postele prípadne aj kombináciu dreva s čalúnením.
Samozrejmosťou je k posteliam ponúkaný široký sortiment spálňového nábytku od kompletných spální po jednotlivé nočné stolíky, komody, skrine.

 drevene postele kvalitne postele nitra vegas matracove studio


Postele z masívneho dubového a bukového dreva


Maximálny komfort vám poskytne krásna a pohodlná posteľ z kvalitných materiálov, ktoré  vyžarujú čistotu, silu a pozitívnu energiu z prírody. Dokonalé opracovanie masívneho dreva umocňuje osobitý dizajn jednotlivých spální. Postele a nábytok z masívu ponúkame v špičkovej kvalite z prvotriedneho, starostlivo vybraného DUBA a BUKU od českých a slovenských výrobcov.

 dubove postele vegas studio nitra

 

Postele z imitácie masívneho drevaV našej ponuke sa nachádzajú aj postele z kvalitnej hustej netoxickej českej laminovanej drevotriesky v hrúbke 32 mm. Výber zo širokej palety dekorov od modernej bielej a sivej  až po tmavé odtiene vám umožní dokonale zladiť posteľ s vaším interiérom.

 postele nitra vegas studio bratislavska

Čalúnené posteleDo svojho sortimentu sme zahrnuli aj mäkučké čalúnené postele s konštrukciou z drevotriesky, z masívneho dreva alebo aj z pevnej ocele. Nájdete u nás klasický dizajn čalúnených postelí, postele typu box-spring, ako aj moderný dizajn od  talianskeho výrobcu. Výber materiálu čalúnenia je len na vás, keďže ponúkame niekoľko stoviek poťahových materiálov.


čalúnene postele siroky vyber nitra

matrace a postele nitra vegas

calunene a drevenne postele nitra

postele, vankuse, matrace nitra vegas matrace


Vankúše a paplónyPerie aj páperie v sebe nesie všetky vlastnosti vyhovujúce požiadavkám zdravého spánku a vedeli to už naši predkovia. V spolupráci s modernými technológiami vieme z týchto tradícií pri výrobe vankúšov a perín vyťažiť maximum. Posteľné súpravy v našej ponuke sú ľahké, jemné, vzdušné, teplé, hygroskopické, trvanlivé a hlavne zdravotne nezávadné, vhodné aj pre alergikov.
Vankúše a paplóny, ktoré u nás nájdete v sebe navyše rôzne kombinujú pomer peria a páperia tak, aby dosiahli rôzne vlastnosti a vyhoveli tak požiadavkám aj náročných zákazníkov.
Nájdete u nás aj obľúbené vankúše z náplňou dutého vlákna, resp. jeho kombinácie s ovčou vlnou.
 

Anatomické vankúše


Veľmi dôležité sú pre kvalitný spánok aj správna poloha a pohodlie Vášho krku a šije. Hlavne ak trpíte bolesťami v oblasti krčnej chrbtice, je pre vás správny anatomický vankúš v podstate nutnosťou.
V našej ponuke nájdete hlavne ortopedické anatomické vankúše z prírodného latexu. Ich flexibilita a ergonomický dizajn vám umožnia dosiahnuť úplné uvoľnenie a maximálne pohodlie. Pre tých, ktorým latex ako materiál nevyhovuje, máme aj verzie anatomických vankúšov z pamäťovej peny. Ten správny vankúš si tak vyberie každý.

 

Aplikácia pre Váš komfort

Stiahnite si našu aplikáciu  https://matrace-vegas.mojaapka.sk/install v ktorej na jednom mieste nájdete informácie o našich službách, predajniach a kontaktoch. Taktiež si cez ňu môžte rezervovať čistenie matracov - cez rezervačný formulár.

 

 

3D prehliadka predajne: https://tourmkr.com/F13SsUDns2/34282736p&39.16h&94.24t

   

Spálňové štúdio VEGAS

HomeBox, Bratislavská 35

Nitra (pri MÖBELIXe)

tel.: 0917 980 571

e-mail: nitra@vegas.sk

e-shop: www.matrace-vegas.sk


www.matrace-vegas.sk

Nájdete nás aj na facebooku:

Otváracie hodiny: Po-Ne: 09:00 - 19:00 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.