hľadať

Profily osobnostíviac osobností 
Bleskové rozhovory


viac rozhovorov 
Foto týždňa

Na najväčšom sídlisku v Nitre sa opäť rozložil cirkus.

 

Partneri
 
  
  

 

 

Užitočné linky
  • Vlaky
    (vyhľadávanie vlakového spojenia, online poloha a meškanie vlakov, nákup lístkov cez internet, lanovky)
  • Medzimestské autobusy
    (cestovné poriadky, nákup lístkov cez internet, autobusy do Európy)
  • Prímestské autobusy
    (cestovné poriadky, informácie, obchodné miesta)

 

(poradňa, reklamácie, nebezpečné výrobky)

 

 

(vyhľadávanie LV, katastrálna mapa, elektronické formuláre)

(zistenie bonity pôdy, pôdny portál)

(územné rozhodnutie, stavebné povolenie, kolaudačné rozhodnutie, ohlásenie drobnej stavby)

(číslovanie stavieb, vystavenie výpisu)

(daňové priznanie, ohlásenie k miestnemu poplatku za komunálne odpady a drobné stavebné odpady)

(program, kontakty na pracoviská SIEA)

(podpora bývania, úvery, nenávratné príspevky, zatepľovanie) 

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek)

 
 


 

 

 


Počasie dnes

Teplota:
Smer vetra:


nie sú údaje

Mestský úrad Nitra :
Štefánikova trieda 60
950 06 NITRA 
037/65 02 111
0911/990 256
Úrad Nitrianskeho samosprávneho kraja:
Rázusova 2A, 949 01 Nitra
Telefón: 037/ 6922 911
Fax: 037/ 6580 262
E - mail: info@unsk.sk
Okresný úrad Nitra:
Štefánikova trieda 69, 949 01 Nitra
037/ 65 49 111
Polícia:
158, 112
Hasičský a záchranný zbor:
150, 112
Mestská polícia:
159, 112
Zdravotná záchranná služba:
112, 155, 037/7 833 005, 0918 888 653 
Pohotovosť - elektrárne:
0850 111 555, 037/7 763 246
Pohotovosť - plyn:
dispečing -  037/6 518 892, spojovateľka -  037/6 911 111
Pohotovosť - vodárne:
v pracovnej dobe -  037/6 518 756, mimo pracovnej doby -  037/6 513 420
Linka dôvery v Nitre:
037/6 523 222
Útulok pre zvieratá:
0904 207 777, 0902 202 161, 0908 484 770
Dispečing záchrannej leteckej služby- Nitra:
181 55
Záchranná služba:
155, 112, 037/6 504 477
Nahlasovanie porúch verejného osvetlenia:
037/6 55 74 93

SATIN BEAUTY salón – sila prístrojov pre vašu krásu a sebavedomie

dátum pridania: 15.11.21-12:27

Vrásky, celulitída, nežiadúce ochlpenie – to sú pojmy, ktoré by sme najradšej vyradili zo slovníka, a ešte lepšie zo svojho života. Kým však niekto nevynájde zázračný elixír, ktorý zastaví čas a vyrieši všetky naše estetické problémy, musíme siahnuť po tom, čo funguje dnes. A to sú účinné prístroje s vysoko rozvinutými technológiami, ktoré dokážu urobiť s našou pokožkou často až zázraky. Vitajte v salóne SATIN Beauty v Nitre-Mlynárciach!

Centier, ktoré ponúkajú prístrojové ošetrenia, je na trhu pomerne dosť.
Ak dávate prednosť menším a osobnejším priestorom s rodinnou atmosférou, kam môžete pokojne prísť na ošetrenie v teplákoch, nenalíčená a nikto vás neuvidí – vyskúšajte salón SATIN BEAUTY v Nitre-Mlynárciach. Nachádza sa v tichej uličke s veľkým parkoviskom v rovnakej budove ako Life Balance centrum. Majiteľkou SATIN BEAUTY je sympatická pani Melišková, ktorá vás privíta na recepcii a uvedie do útulného salónu. Zakladá si na osobnom prístupe, s každou klientkou sa porozpráva o jej očakávaniach a vysvetlí, ako čo najlepšie a najrýchlejšie vyriešiť jej problém.

kozmeticky salon satin beauty nitra

Nežiadúce chĺpky - zbohom!
Sama majiteľka hovorí, že podobne ako mnoho žien, aj ju kedysi trápili zarastajúce chĺpky po holení. Po vyskúšaní viacerých metód depilácie sa rozhodla kúpiť profesionálny diódový laser najnovšej generácie, ktorý má vynikajúce výsledky, a pomáhať ženám zbaviť sa nežiadúceho ochlpenia natrvalo. A nielen to, laser dokáže vyliečiť aj jazvičky na koži, takže zostáva krásna hladká. 

odtranovanie zarastajucich chplkov efektivne nitra
Najrýchlejšie sa výsledky dostavia pri epilácii tmavých chĺpkov na svetlej pokožke, ale laser odstráni samozrejme aj svetlé chĺpky, je však potrebných viac opakovaní. Laserový lúč zasiahne korienok chĺpku a zničí ho, preto sa 6 týždňov pred zákrokom chĺpky nesmú vytrhávať. Procedúra je takmer bezbolestná, samozrejme záleží na individuálnom vnímaní bolesti. Laser má chladiacu hlavicu, ktorá znižuje citlivosť pokožky. Ďalšou výhodou je, že citlivejšie partie ako podpazušie alebo oblasť bikín trvajú doslova pár sekúnd, takže sa to dá bez problémov zvládnuť. Keďže sú chĺpky počas jedného ošetrenia v rôznych fázach rastu, je potrebné sedenia opakovať priemerne 6 – 8 krát. Okrem toho, že sa zbavíte chĺpkov natrvalo, laserom ošetrená pokožka je omladená, jemnejšia a krajšia.
Možno si dnes ešte niekto predstavuje pod laserom niečo strašné, ale ako hovorí pani Melišková: „Nie je sa čoho báť. Je to svetelný lúč, ktorý pokožku len intenzívne prehrieva - buď tým ničí korienky chĺpkov, alebo obnovuje a omladzuje pleť.“

Omladená a zdravá pleť
Na tento „zázrak“ používajú v SATIN BEAUTY rádiotermolifting a fotorejuvenizáciu, teda fotoomladenie laserom. Obidve účinne omladzujú a spevňujú pleť. Pochvaľujú si ich mladšie dámy aj tie v zrelšom veku. Rozdiel medzi nimi je v hĺbke, v ktorej dokážu v pokožke pôsobiť. Laser pôsobí v hlbších vrstvách pokožky tak, že stimuluje tvorbu kolagénu a obnovuje elastínové vlákna. Jemné vrásky odstraňuje a hlbšie zjemňuje, takže aj zrelšia pleť je celkovo obnovená, zdravšia a lepšie vyzerá. Výhodou tejto metódy je, že je neinvazívna, budete cítiť len mierne nepríjemný pocit pichania a teplo. Fotorejuvenizácia je vhodná aj na ošetrenie ľahších foriem akné, ako aj liečbu jazvičiek po akné. 
Rádiotermolifting alebo rádiofrekvencia, ako sa táto metóda tiež nazýva, sa dá robiť celoročne. Pokojne sa môžete po nej aj opaľovať, čo sa pri laseri nesmie. Nezabudnite sa samozrejme natrieť krémom s vysokým ochranným faktorom, napokon tým by sme sa mali natierať vždy pri pobyte na slnku. Pri tejto procedúre, na rozdiel od fotorejuvenizácie, nie sú potrebné ochranné okuliare, takže je možné ošetriť a spevniť aj citlivú pokožku očného okolia.

omladena a zdrava plet satin beauty nitra radiotermofilting


Celulitída nie je povinná
Približne 90% žien ju má a množstvo z nich skúša všetko možné aj nemožné, aby sa tohto prekliatia ženského rodu zbavili. V salóne SATIN BEAUTY stavili na najefektívnejší prístroj PowerShape2, ktorý odstraňuje „pomarančovú kožu“ neinvazívne. Kombinuje diódy nízkej frekvencie, vákuum a rádiofrekvenciu, čím dosahuje maximálny možný účinok. Dámy zaujíma hlavne výsledok, nie technické detaily, ale pani majiteľka vám ochotne a ľudskou rečou vysvetlí, prečo je tento prístroj jedným z najúčinnejších proti tukovým usadeninám: „Prístroj využíva teplo, ktoré preniká hlboko do tukovej vrstvy, kde rozpúšťa tuk v tukových bunkách. Vákuové sanie a masážne valčeky pokožku masírujú a lepšie prekrvujú, aby sa rozpustený tuk a škodlivé látky vylúčili z tela von. Podporujú lymfatický systém, ktorý rovnako súvisí so vznikom a stavom celulitídy. Ošetrenie spevňuje a vyrovnáva povrch kože, aby sa stratil ten nepríjemný vzhľad pomarančovej kôry.“ Určite poteší informácia, že výsledok je viditeľný už po prvom ošetrení.

osetrenie proti celulitide efektivne nitra

Ak vás trápi niektorý z nedostatkov pleti, nepekná hrboľatá pokožka na zadku či stehnách, alebo nežiadúce ochlpenie, ktoré si bolestivo vytrhávate, prípadne znovu a znovu holíte, neváhajte a vyskúšajte efektívne prístrojové ošetrenie v salóne SATIN BEAUTY. Zaslúžite si urobiť niečo pre seba a vyzerať mladšie a krajšie!  

Objednať sa môžete telefonicky na čísle 0917 796 541 alebo cez formulár na web stránke www.satinbeauty.sk.


 

akcia na odtsanovanie chlpkov nitra

 

Salón SATIN BEAUTY
Remeselnícka 54
Nitra - Mlynárce

Web: www.satinbeauty.sk
Facebook: @SatinBeautyNitra
Instagram: @SatinBeautyNitra
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.