Dolnočermánska 1, Nitra, 0908829630
predaj piva nitra

Pivotéka Nitra - poctivé pivo plné chuti

dátum pridania: 30.11.21-11:19

Pre všetkých nadšencov piva máme skvelú správu! Ak máte chuť vyskúšať nové druhy pív, ktoré sa nedajú bežne kúpiť, zájdite do prvej Pivotéky v Nitre. Nájdete tu výnimočné pivá, ktoré sú vhodné pre všetkých „fajnšmekrov“, ale aj pivných začiatočníkov.

Majiteľom  prvej Pivotéky v Nitre je Peter Babička, ktorý svoj vzťah k pivu pivárstvu buduje už niekoľko rokov. „Počas dlhoročnej práce ako obchodný zástupca som nadobudol veľa skúseností s predajom a degustáciou piva, no veľmi veľa mi dala hlavne práca s ľuďmi, ich spätná väzba a reakcie na chuť piva. Tieto roky praxe mi dali odpoveď na moju otázku, ako má chutiť poriadne poctivé pivo. Práca sa pre mňa stala aj koníčkom, preto už dlhšie vo mne rástla myšlienka založiť pivotéku, v ktorej by zákazníci našli svoje obľúbené pivá, ale aj neustále rozširovali svoj obzor o nové chute a iné druhy pív.“ vysvetľuje vznik Pivotéky Nitra  jej zakladateľ, Peter Babička.

pivotéka nitra

Výnimočné druhy piva

Pivotéka Nitra ponúka široký sortiment pív z domácich i zahraničných malých pivovarov a minipivovarov. V stálej ponuke nájdete viac ako 200 druhov pív! Tieto poctivo vyrábané pivá si Vás podmania svojou výnimočnou a originálnou chuťou. Personál pivotéky je milý, ústretový a rád poradí pri výbere aj pivným laikom. Pravidelne sa zúčastňujú rôznych pivných festivalov a sledujú nie len domáci, ale aj zahraničný trh. Aj preto sa sortiment predajne neustále rozširuje o ďalšie nové druhy. „Pivným fajnšmekrom a gurmánom sa otvorili brány do nového sveta chutí.“ dodáva majiteľ Peter Babička.

prvá pivotéka nitra

kvalitné pivo nitra

Ako čerstvo načapované

Snom každého muža je vychutnať si čerstvé pivko. V Pivotéke Nitra sa pivo čapuje do fliaš špeciálnou technológiou, ktorá zabezpečí, že po otvorení chutí ako čerstvo načapované priamo z pípy. Každý deň sú v ponuke 2 špeciálne pivká - spodnokvasené a vrchnekvasené, ktoré si takto môžete vychutnať aj v pohodlí Vášho domova. 

kam na pivo nitra pivaren

 

Počas teplých dní Vás určite poteší, že Vaše obľúbené pivá nájdete v predajni aj vychladené.

prvá pivotéka v nitre

Buďte skvelým hostiteľom!

Chystáte rodinnú oslavu, firemnú akciu alebo si len plánujete vychutnať kvalitné pivo v kruhu Vašich priateľov? Chcete ohúriť známych čerstvo načapovaným chutným pivkom aké ešte nikdy predtým nepili? Piváreň Nitra Vám ponúka možnosť zapožičať si výčapné zariadenie spolu s 15, 30 alebo 50 litrovými sudmi vo výhodných cenách. Samozrejmosťou je aj zaškolenie, ako sa má s výčapom správne narábať.

špeciálne pivá nitra

Ďalšou službou, ktorú Piváreň Nitra poskytuje svojim zákazníkom, je organizácia riadenej ochutnávky pív. Ochutnávka pív s odborným výkladom oživí Váš večierok či posedenie a zároveň sa Vy a Vaši hostia naučíte niečo nové z oblasti pivárstva. O odborný výklad sa postarajú pivní odborníci, ktorí majú naozaj bohaté vedomosti a znalosti o pive.

ochutnávka pív nitra

Ideálny darček pre každého pivára

Ak hľadáte originálny darček, Pivotéka Nitra Vám ponúka rôzne darčekové balenia a darčekové sety pív, ktoré nájdete aj v kombinácií s jedinečnými pivovými pohármi. Darčekové balenia sú v rôznych veľkostiach a všetky zahŕňajú netradičné značky pív. Potešiť môžete aj darčekovými drevenými odnoskami na pivo.

piváreň v nitre

Darčekové poukážky

Chceli by ste prekvapiť a pritom nechať výber piva na toho, koho chcete obdarovať? V takom prípade poslúžia ako ideálny darček darčekové poukážky, ktoré si môžete zakúpiť v hodnote 15€, 30€ a 50€.

 

Vlastníte krčmu, bar alebo reštauráciu? Chceli by ste Vašim zákazníkom ponúknuť kvalitné pivá s výnimočnou chuťou? Majitelia pivotéky Vám radi poradia a zabezpečia distribúciu fľaškového aj sudového piva priamo do Vašej prevádzky. 

Pivotéku Nitra nájdete na rôznych akciách a festivaloch

Pivotéka Nitra je aktívna aj mimo predajne, každoročne sa zúčasťňuje rôznych akcií a festivalov. Vždy prinášajú ľuďom nové chute pív

kvalitné pivo nitra

 

Pivotéka Nitra ponúka široký sortiment pív z domácich i zahraničných malých pivovarov a minipivovarov. V stálej ponuke nájdete viac ako 200 druhov pív! Môžete sa tešiť na čapované pivo so sebou (Beer to go)  - vždy 6 rôznych štýlov pív - obmieňaných podľa sezónnosti, "noviniek" a preferencií zákazníkov.

 


Príďte si vychutnať kvalitnú chuť poctivého piva!

 

Otváracie hodiny:
Po-Pia 9:00 - 18:00
obed: 12:00 -13:00
So 9:00 - 12:30

pivotéka nitra

predajňa piva v nitre

Možnosť platiť nielen v hotovosti ale aj s platobnou kartou.


PIVOTÉKA NITRA

Dolnočermánska 1
949 01 Nitra

 


Tel. č.: +421908829630
E-mail: info@pivotekanitra.sk
 

www.pivotekanitra.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

Sme aj na Instagrame: