Drážovská cesta 5, Nitra, 0914 666 867
mazda ford autoservis Nitra

N - motor - autorizovaný predaj a servis značiek Mazda a Ford Nitra

dátum pridania: 04.11.16-11:11

Chcete si zaobstarať naozaj kvalitné vozidlo? Potrebujete servis alebo iné služby pre vašu Mazdu alebo váš Ford? Kto iný pozná vaše vozidlo lepšie ako autorizovaný servis N – motor – autorizovaný predaj a servis značiek Mazda a Ford v Nitre?

Už od roku 1996 poskytujeme plnohodnotný servis osobných a úžitkových vozidiel nami predávaných značiek. Náš zákazník získa okrem kvalitných služieb aj profesionálny prístup, prácu vyškoleného personálu a konkurencieschopnú cenu.

n motor nitra
N – motor Nitra je autorizovaný predajca Mazdy a Fordu. Aktívne sa tiež venujeme službám spojeným s výkupom a predajom jazdených vozidiel všetkých značiek, pričom klientom, ktorí u nás kupujú auto, automaticky ponúkneme možnosť výkupu ich predošlého vozidla.

autoservis nitra
Vďaka najnovšiemu vybaveniu vám poskytneme opravy a predpísanú údržbu v celom rozsahu. Naši vyškolení mechanici zabezpečia vášmu vozidlu tú najlepšiu starostlivosť v súlade s nepretržite sa aktualizovanými technickými a záručnými informáciami.

ford nitra
Legislatíva EÚ vyžaduje, aby automobil spĺňal prísne normy, napr. v oblasti bezpečnosti, ochrany chodcov ale i ochrany životného prostredia. Všetky tieto faktory ovplyvňujú sériovú výrobu vozidiel, preto sú komponenty automobilov vystavené mnohým testom. Každý originálny náhradný diel má vplyv nielen na bezpečnosť ale taktiež na komfort a hodnotu vášho vozidla. Preto pri práci používame iba originálne náhradné diely testovanej kvality, čím zachováme plnú hodnotu vášho vozidla.

autobazar nitra
V N – motor Nitra poskytujeme základné servisné služby ako záručný a pozáručný servis vozidiel, servisné prehliadky, výmenu oleja, diagnostiku motora, zameranie a nastavenie geometrie či test tlmičov a bŕzd. Rovnako vykonáme kontrolu, dezinfekciu alebo opravu klimatizácií, čelných skiel i opravu vozidiel po poistných udalostiach.

ford nitra
Venujeme sa však aj predaju a montáži telefónnych sád, parkovacích senzorov, audio a videosystémov i ďalšieho doplňujúceho sortimentu. V našej predajni nájdete aj mnoho druhov autopoťahov, kobercov či tuningových a iných doplnkov, ktoré vám rovno aj zavedieme do vozidla.

mazda nitra
V rámci služieb ponúkame značkový lízing alebo úver prispôsobený vašim individuálnym potrebám. Okrem financovania vozidla vám priamo v predajni zabezpečíme aj poistenie vozidla podľa vašich predstáv. Navyše, verní zákazníci vďaka vernostnému programu získajú zľavy pri pravidelných servisných prehliadkach.

Neváhajte a zverte svoje vozidlo do rúk odborníkom!


N - motor - autorizovaný predaj a servis značiek Mazda a Ford Nitra


Drážovská cesta 5, 949 01 Nitra

Tel.č.: 0914 666 867, +421 37 741 7363

E-mail: info@n-motor.sk

 

n-motor.sk

Sme aj na Facebooku!

Mazda - Ford

 


Media galéria