Coboriho 1 (Polygon - obchodný dom Premat - 1. poschodie), Nitra, 0905 413 712
MASÁŽE HENRIETA Nitra

Masáže Henrieta Nitra - stuhnutý chrbát nikdy viac! Masáž chrbta i odblokovanie chrbtice!

dátum pridania: 21.01.20-23:55

Pokiaľ Vás trápi stuhnutý chrbát alebo trpíte dlhodobými zdravotnými problémami, masáže Henrieta v Nitre sú tým pravým riešením! Odblokovanie chrbtice skúsenou, profesionálnou masérkou Vás zbaví bolesti chrbta, ustúpi nespavosť i bolesti hlavy!

Bolesť chrbta a stuhnutý chrbát

Bolesť chrbta patrí k najčastejším zdravotným problémom, s ktorými sa ľudia dennodenne stretávajú. Zažil ju už takmer každý z nás - mnohí i opakovane, pre niektorých je každodennou spoločníčkou. Bolesťou trpia ľudia bez rozdielu veku, ťažko fyzicky pracujúci aj celodenní vysedávači za počítačom (tí dokonca oveľa častejšie). Stuhnutý chrbát nám dokáže riadne znepríjemniť život, a kvôli tomu užívame lieky proti bolesti. Bolesťou chrbta a krčnej chrbtice sú následne podmienené i bolesti hlavy, migrény, či dokonca nespavosť. Vyriešte problém stuhnutého chrbta masážou v Masáže Henrieta v Nitre!

Masáže Henrieta Nitra

Masáž chrbta a odblokovanie chrbtice

Masáže Henrieta v Nitre Vám ponúka v centre Nitry rôzne druhy masáží. Masážou chrbta v príjemnom prostredí a atmosfére Vás zbavíme bolesti! Ponúkame i odblokovanie krčnej chrbtice, krížov, šije, ramien, kĺbov - všetko na profesionálnej úrovni. Odblokovaním chrbtice, teda jej uvoľnením, ustúpia a zmiernia sa bolesti hlavy, lepšie pracuje zrak, upraví sa tlak i činnosť srdca, uvoľní sa celá chrbtica, odstráni sa šumenie v ušiach a zlepší sa i pohybový systém.

Masáže Hnerieta Nitra

Masáž krížov, kĺbov, nôh a odblokovanie krížov

Masáže Henrieta v Nitre Vám ponúka ODBLOKOVACIU MASÁŽ dolnej časti tela. Odblokovacou masážou sa dajú zmierniť, zlepšiť,  odstrániť aj dlhodobé a vážnejšie problémy s krížami, kĺbmi a nohami. Slúži na uvoľnenie bolestí, dlhodobých problémov, pohyblivosti krížov, kĺbov, nôh

Okrem odblokovacej masáže vám ponúkame aj thajskú masáž, ktorá je považovaná za medicínsku disciplínu s dlhoročnou tradíciou. Thajská masáž lieči choré orgány a odstraňuje z tela toxíny, čo prispieva k detoxikácii celého organizmu. Navráťte svojmu telu silu, krásu, ohybnosť a pružnosť.

Masáže Henrieta Nitra

V ponuke máme aj indickú masáž hlavy, o ktorej sa dozviete viac informácií tu. Okrem toho ponúkame aj ručnú lymfodrenážnu masáž, ktorá prispieva k detoxikácii celého tela.

Cenník masáží

CENNÍK MASÁŽÍ:
Relaxačná, reflexná a športová masáž:
Základná cena masáží je 5,50€/ 15 minút

relaxacna masaz nitra cennikanticelulitidna masaz nitra cennik

Možnosť si zakúpiť aj darčekové poukazy na masáže už od 7€ - vhodné ako darček k sviatku, k Vianociam, alebo len tak pre blízkeho... (poukážky sú platné celý rok).

Ďalšie ponúkané masáže

Okrem Masáže chrbta, odblokovania chrbtice i hlavy máme pre vás pripravené aj nasledujúce druhy masáže:

V našej ponuke nájdete aj klasickú masáž (celého tela), športovú masáž, relaxačnú masáž, reflexnú masáž a aj masáž detí.

Neviete sa rozhodnúť, ktorý typ masáže vyrieši práve váš problém? Zavolajte na 0905 413 712 a my vám poradíme a odporúčime vhodný druh masáže. Tak neváhajte a doprajte svojmu telu relax v Masáže Henrieta v Nitre.

 

MASÁŽE HENRIETA NITRA

Coboriho 1 (Polygon - obchodný dom Premat - 1. poschodie)

949 01 Nitra

Kontaktná osoba: masér Henrieta Michálková

Tel.: 0905 413 712

Staňte sa našim fanúšikom na facebooku:

Naše referencie na facebooku.

Ďalšie referencie od našich spokojných zákazníkov nájdete tu.