Piešťanská 23, Nitra, 0911194352
detske jasle nitra

Novootvorené jasle Drobček,môžete sa milé mamičky spoľahnúť

dátum pridania: 02.09.18-13:44

Sú naše naj ... . Naša najväčšia radosť, naše najmilovanejšie, najvzácnejšie, naše najmenšie a najzlatšie. Sme tu pre nich. Sú však chvíle a povinnosti, kedy nemôžeme byť spolu. Preto každá mamička, keď nemôže babička, hľadá tú najlepšiu starostlivosť pre svoje dieťatko. Prestavujeme vám novootvorené jasle Drobček...

V pokojnej časti Klokočiny, v novučičkých priestoroch rodinného domu s obrovskou záhradou sa nachádza spoľahlivé riešenie nejednej mamičky. Novootvorené jasle Drobček sú to pravé pre vaše ratolesti, zatiaľ, čo sa vy venujete v plnej spokojnosti vašim povinnostiam. 

detske jaslicky drobcek nitra

Láskavý a zároveň profesionálny prístup ako aj interiér a exteriér jasiel  vás a vaše deti osloví v najpozitívnejšom zmysle slova. Okamžite nadobudnete dôveru, ktorú ako starostlivá a milujúca mamina potrebujete. 

detske jaslicky drobcek

Celková plocha rodinného domu je 10x12 m², dáva veľký priestor pre najrozmanitejšie denné aktivity. Pre malý kolektív detičiek pozostávajúci z 15 detí od 1- 3 rokov je spoločne so záhradou ideálnym miestom, pre čo najzdravší a najprirodzenejší rozvoj detí. 

strazenie deti nitra

V rodinnom prostredí, ktorého srdcom je pani majiteľka Monika Hrnčárová sa deti cítia šťastne a spokojne. Pocit istoty nadobúdajú rýchlo aj vďaka individuálnemu a veľmi priateľskému prístupu. Najnáročnejším ako aj bežným každodenným požiadavkám detičiek, s radosťou a s úsmevom na tvári vyhovie spolu s pani majiteľkou milý, zdravotne alebo pedagogicky vyškolený personál. 

opatrovanie deti nitradetske jasle nitra

Vaši "drobci" sa tu cítia skutočne príjemne. Samotné jasle majú čarovnú atmosféru domova. Deti majú vďaka veľkej záhrade priestor pre voľné pohybové aktivity. Pedagógovia preferujú pobyt na čerstvom vzduchu, čo posilňuje ich imunitu a celkovú pohybovú činnosť.

detske jaslicky nitra

Deti milujú voľné, bezprostredné šantenie, pričom objavujú stále niečo nové. Jasle uprednostňujú celodenný pobyt vo vlastných, bezpečných priestoroch. Presúvanie je pre deti zbytočne stresujúce. 

straženie deti v nitre

Starostlivosť je prispôsobená efektívnym aktivitám pre ich rozvoj, ktoré sú prispôsobené individuálne veku a schopnostiam dieťatka. Ku každej činnosti pristupujú pani učiteľky pokojne a jemne, čo deti povzbudzuje k ďalším novým objavom. 
detske jaslicky nitra

Každodennú a vyváženú stravu zostavenú podľa platných noriem, zabezpečujú jasle z materskej školy. Súčasťou jedálnička je pravidelný príjem ovocia zeleniny. Trpezlivosť a osobitý prístup k požiadavkám každého malého papkáča je pre pedagógov samozrejmosťou. Sú tu pre nich, majú čas a chuť sa im venovať, a aj chuť počkať, keď je treba.

jaslicky nitra

Pre jasle Drobček je každý okamih strávený s vašimi deťmi vzácnou a radostnou chvíľou. Sú tu pre nich, pre ich pocit spokojnosti a bezpečia. Uvedomujú si, aký náročný je pre týchto malých "človiečikov" prvé odlúčenie od mamičky.  

 

Ďalšími, viac menej praktickými výhodami, je možnosť parkovania a kočikáreň, kde si môžete kočík počas dňa odložiť. 

 

Aj uvažujete nad detskými jaslami pre vaše dieťa, príďte si osobne pozrieť jasle Drobček, stačí, ak si terním dohodnete telefonicky.  

detske jaslicky drobcek nitra

Spokojné dieťa a pokojná mamina - Jasle  Drobček

Jasle Drobček sú tu pre vás každý pracovný deň od 7.00 do 17.00.

Piešťanská 23, Klokočina
Nitra

Tel.číslo: 0911 194 352
E-mail: jaslickydrobcek@gmail.com

www.jaslickydrobcek.sk