ZOC Max Nitra, Nitra, 0917 321 643
BodyWorld Fitness ZOC max Nitra

BodyWorld Fitness - vaše osobné fitko

dátum pridania: 01.06.21-15:25

Chcete schudnúť, spevniť a vyformovať postavu, nabrať svaly? Máte sedavé zamestnanie a s tým spojené bolesti chrbta, hlavy či kĺbov? Potrebujete vypnúť, vyčistiť si hlavu, zbaviť sa stresu či zabaviť sa pri cvičení so skvelou partiou podobne naladených ľudí?
Ak áno, ste na správnej adrese – v novootvorenom BodyWorld Fitness v OC MAX v Nitre na 1. poschodí!

Na ploche až 1 000 m2 nájdete svet fitness pre všetkých – od posilňovacích strojov, bežiacich pásov, stacionárnych bicyklov cez veľký výber pomôcok na funkčný tréning, klietky a vybavenie pre ťažké váhy až po skupinové cvičenia, tanečné štúdio a zaslúžený wellness, fitness bar a, samozrejme, výživové doplnky, poradenstvo a ochotný personál.

fitko nitra bodyworld max nitra

Pre vás osobne - pre každého niečo
Nezáleží na tom či ste začiatočník, alebo pokročilý, či dávate prednosť individuálnemu cvičeniu, alebo vás viac motivuje „makať“ v skupine, alebo chcete vyskúšať niečo nové, prípadne sa venovať osvedčenému tréningu . V BodyWorld Fitness vyhovieme všetkým vašim požiadavkám.
Sme najkomplexnejší „open gym“ v Nitre, v ktorom nájdete:
- fitness zónu,
- kardio zónu,
- funkčnú zónu,
- silovú zónu,
- pohybové a tanečné štúdio,
- individuálne bunky na cvičenie.

Zóny, v ktorých dostane zabrať každý sval

Fitness zóne dominujú 2 komplexné zostavy kladiek a biomechanické posilňovacie stroje americkej značky HOIST, ktoré sú zárukou silového progresu a vypracovania postavy. Príďte vyskúšať kedykoľvek – ani vo večerných hodinách nebudete na váš stroj čakať. 

 

kardio a fitnes zona posilovna nitra body world

Kardio zóna umožňuje cvičiť naraz až 30 cvičiacim. Vypotiť „stres a tuky“, posilniť srdiečko a cievy, a, samozrejme, schudnúť, môžete na bežiacich pásoch, stacionárnych bicykloch, steperoch a eliptickom trenažéri od značky Lifefitness. Kardio zónu dopĺňajú indoor-cyclingové bicykle značky Tomahawk a veslárske trenažéry značky Concept2.

kardiozona body world max nitra

Vypracovaná postava, pevné štíhle telo, spevnený zadok, brucho, stehná, ruky – tento cieľ vám pomôžeme splniť vo funkčnej zóne! Dominuje jej špeciálna konštrukcia PowerGears, na ktorej sa vyblázni každý športovec. Kruhy, TRX, ketllebel, sandbag, medicibal, Bosu, balančné pomôcky, plyoboxy, expandery, mini bandy sú len časťou pomôcok na zefektívnenie tréningu.

ketlebel sandball fitko nitra

Nadšených trojbojárov, silových športovcov i kulturistov pozývame do silovej zóny, ktorá láka predovšetkým troma klietkami, špeciálne stavanými na cvičenie s ťažkými váhami. Nechýbajú ani obľúbené bench-press lavičky, leg-press, multipress. Rozpätie jednoručiek je od 1kg do 50kg až v dvoch sadách. Na olympijské či EZ tyče si môžete naložiť, koľko znesiete.
 

silová zóna bodworld nitrajednorucky, kladky bodyworld


Naše skupinové cvičenia v pohybovom a tanečnom štúdiu vás dostanú do formy! Miestnosť s rozlohou 120 m2, s protišmykovou podlahou a výborným ozvučením je ideálnym miestom pre cvičenie, ktoré prináša výsledky. Veľké zrkadlá vám pomôžu cvičiť cviky správne, aby ste videli zlepšenie čo najskôr.

skupinove civcenia nitrakruhovy trening nitraskupinove cvicenia bodyworld nitra rozpispravidelne skupinove cvicenia nitra body world
 
Pamätáme aj na tých, ktorí potrebujú na cvičenie viac súkromia, a preto sme pripravili 2 individuálne samostatné bunky. Majú rozlohu 25 m2 a nájdete v nich kruhy, TRX, ketllebel, sandbag, medicibal, Bosu, balančné pomôcky, boxy, expandery, mini bandy a boxovacie vrece.

individualna cicebna bunka v bodyworld nitra

Ponuka skupinových cvičení
 

KRUHOVÝ TRÉNING - je intenzívny tréning zameraný na celé telo, cvičí sa na viacerých stanovištiach, pri tréningu sa využíva váha vlastného tela a rôzne fitness náčinie.

TOTAL BODY – kondično-silové cvičenie, pri ktorom precvičíte celé telo. Komplexné prevedenia cvikov s vlastnou váhou za využitia rôznych pomôcok, ktoré sú sprevádzané dynamickou motivujúcou hudbou, zaručia, že sa nudiť nebudete a ešte sa aj príjemne zapotíte.

POWER JOGA: Spojenie dynamického pohybu a spevnenie celého tela nájdete v Powerjoge. Okrem toho posilnite každý sval a vyformujete si postavu. Cvičenie je vhodné pre mierne pokročilých a pokročilých.

HIIT (High Intensity Interval Training) -  znamená vysoko intenzívny intervalový tréning. Je to typ cvičenia kardio, ktorý vyžaduje maximálne úsilie počas  cvičenia v dlhšom časovom   intervale a mierne  úsilie alebo státie v kratšom časovom intervale.  Je vhodný na zlepšovanie  kondície  a formy.

PILATES - je cvičenie pre dokonalú funkčnosť tela. Pomáha udržiavať telo zdravé, budovať silnejšie svalstvo a spaľovať tuk.

AEROBIC 80´s – pôvodná hudba a tanec, ktorá Vás vráti do čias, keď nám patril svet.

TABATA - vysoko intenzívne intervalové cvičenie, zamerané na celé telo, ktoré sa nesie v nádychu vysokej intenzity, veľa dynamiky, skákania, drepov, core cvičení a pod. Na tréningu využívame stepy, minibandy, jednoručky, fitlopty. Určené hlavne pre pokročilejších cvičencov.

MIX BODY - je  60 min.  tréning, vrátane strečingu, kde sa trénerka špecificky zameriava  predovšetkým na veľké  svalové skupiny. Cvičenie je prevedené v pomalom  tempe, ale  je o to intenzívnejšie a viac precítené v najproblémovejších partiách tela. Tréning je vhodný pre všetky vekové skupiny, začiatočníkov aj pokročilých 

FUNCTIONAL BODY – je funkčný tréning celého tela. Ide o kombináciu klasických posilňovacích cvikov a dynamických pohybov, ktoré sú striedané statickými. Cvičenie zvyšuje kondičné schopnosti, ale aj silu a flexibilitu. 

INTENZÍVNE SPAĽOVANIE TUKOV – Ide o tréningovú metódu, pri ktorej sa striedajú intervaly vysokej intenzity cvičenia s krátkymi intervalmi miernej intenzity alebo odpočinku. Vďaka nemu naštartujete metabolizmus, ktorý umožní páliť tuk aj niekoľko hodín po tréningu. Pozitívne ovplyvňuje rast svalovej hmoty a kardiovaskulárny systém.


Wellness a fitness bar

Po kvalitnom tréningu si zaslúžite oddych a regeneráciu vo wellnesse. V tom našom nájdete saunu, infrasaunu, kaďu, ochladzovaciu sprchu a odpočinkovú zónu s ležadlami. Ak dávate prednosť relaxu vo fitbare, žiadny problém. Milý, ochotný, a najmä skúsený personál vám pripraví drink zo širokej ponuky športových nápojov, a tiež poradí s výberom správneho výživového doplnku pred, po či počas tréningu. V predajni výživových doplnkov nájdete veľký výber prípravkov s obsahom proteínov, aminokyselín, vitamínov a mnohé ďalšie.

sauna nitrainfrasauna a kada nitra

 

regeneracia a welness body world nitra

fitness obchod vyzivove doplnky nitra

body world nitra - vase osobne fitko

 Vaše osobné fitko

Dlhoročné skúsenosti nás naučili, že prvoradý je osobný prístup ku každému klientovi. V našom BodyWorld Fitness nájdete vždy plne funkčné, čisté a upratané stroje, náradie a vyvetrané priestory. Rozumieme vašim potrebám a vieme vám poradiť to správne cvičenie, aby ste k nám chodili s radosťou a dosiahli želaný cieľ.  

 

pilates tabata kruhovy trening bodyworld nitra

 

BodyWorld Fitness

ZOC MAX Nitra, Nitra-Chrenová
bodyworld.nr2020@gmail.com
 
0917 321 643
 
 
otváracie hodiny: 
pondelok 6:00-22:00
utorok 6:00-22:00
streda 6:00-22:00
štvrtok 6:00-22:00
piatok 6:00-22:00
sobota 8:30-21:00
nedeľa 8:30-21:00