Mostná 30, Nitra, 0951 267 203
barberi nitra panske holicstvo mostna

Barbershop30 - holičstvo, pretože aj páni si zaslúžia hýčkanie a opateru

dátum pridania: 24.10.19-12:15

Náš veľký sen sa stal realitou, a tak vám s radosťou predstavujeme nový Barbershop30 na Mostnej 30 – priamo v centre mesta Nitry. Keď sme hľadali názov, rozhodli sme sa inšpirovať číslom domu 30, podľa ktorého si nás ľahko zapamätáte

Vytvorili sme miesto na úrovni, kde sa vám budú venovať skúsení barberi/barberky, ktorí sa vo svojej práci naozaj vyznajú. Okrem profesionálneho prístupu si u nás môžete vychutnať aj kávu, čaj, minerálku alebo colu – samozrejme zadarmo. Aj to patrí k pohodovej atmosfére Barbershopu30. 
 

Naše služby

Ponúkame vám profesionálne služby od strihu vlasov cez úpravu brady až po starostlivosť o tvár. Všetky nájdete na našej web stránke, kde sa môžete aj objednať cez rezervačný systém, alebo telefonicky na čísle 0951 267 203, aby ste zbytočne nestrácali čas čakaním.  
Spomenieme napríklad pánsky strih klasik, oholenie hlavy, úpravu brady, klasické holenie britvou do hladka, tónovanie vlasov, rôzne kreatívne farbenie vlasov modernými technikami, farbenie brady alebo obočia, depilácie uší, masku na tvár, atď... 
 
pansky strih klasik barber 30 nitra 

U nás ako doma...

Barbershop30 je zariadený v moderno - elegantnom štýle a vládne u nás uvoľnená domáca atmosféra. Príďte, porozprávame sa, prekonzultujeme, čo by vám svedčalo, aký štýl by sa vám hodil, aká úprava brady, ale aj ako zlepšiť stav vašej pleti, aby ste boli spokojný. Každý chlap je atraktívny a má vyššie sebavedomie, keď dobre vyzerá a verte, že u každého sa to dá dosiahnuť. 
 
profesionalne panske kadernictvo barbershop30 nitra 

Čo od nás môžete očakávať

Keď sme rozbiehali náš barbershop, veľmi sme chceli, aby sa zákazníci u nás cítili po všetkých stránkach príjemne a pohodlne. Vytvorili sme štýlový „pánsky“ interiér s dôrazom na detaily, máme pohodlné kreslá, kde sa dá parádne relaxovať, zatiaľ čo sa vám plnej miere venuje náš barber/barberka. 
 
barbershop30 nitra proseionalne panske kadarnictvobarbershop30 profesionalne panske holicstvo nitra
 
 
Pracujeme s prvotriednou kozmetikou, ktorú si zákazníci môžu kúpiť za bezkonkurenčné ceny buď pre osobnú potrebu alebo aj ako darček. U nás sú teda vítané aj dámy - pokojne nás navštívte a vyberte tomu svojmu darček, ktorý určite ocení! 
 
profesionalna starostlivost a relax barbershop30
 
Vďaka objednávkam cez rezervačný systém alebo telefonicky 0951 267 203 sa u nás nečaká, ale obslúžime vás aj bez objednávky. Privítame aj najmenších „pánov“, ktorým sa väčšinou nechce odísť z tohto vychyteného kresla:
 
barberi nitra barbershop30
 
Ak máte syna, príďte pokojne vo dvojici – kým sa bude mladší hrať na playku, ocka ostriháme a potom sa môžete vymeniť.  

Čo hovoria naši zákazníci

Naši zákazníci si pochvaľujú najmä náš prístup ku klientovi a kvalitu našich služieb. Keď k nám klient príde, usadíme ho do kresla, porozprávame sa, čo by od nás očakával, spýtame sa, ako si upravuje vlasy či bradu doma, aby sme vytvorili strih, s ktorým nebude mať viac starostí ako úžitku a aby bol maximálne spokojný. A až potom sa pustíme do práce. 
 
barbershop30 zarucena spokojnost
 
Sme niečo ako „pánsky klub“, takže sa s klientom pokojne porozprávame o všetkých možných pánskych témach. Zakladáme si na tom, že klientom sa treba venovať, takže žiaden „bežiaci pás“, venujeme vám toľko času, koľko treba, aby ste od nás odchádzali spokojní a radi sa do nášho Barbershopu30 vracali.   

Naozaj pre všetkých chlapov a chlapcov

Niekedy sa stretávame s predstavou, že barbershop je len pre mladých hipsterov s bradami. Je to omyl, veľmi radi privítame pánov všetkých vekových kategórií, skrátka každého, kto sa chce nechať slušne ostrihať za normálne ceny. 
 
Sme tu pre starších pánov, „mladíkov“ v rokoch, naozaj mladých chalanov a tiež pre malých chlapcov. Nech ste sa našli v hociktorej kategórii, ste u nás vždy vítaní!
 
Kontakt:
Mostná 30
Nitra
 
rezervácie termínov: http://www.barbershop30.sk/rezervacia 
telefón: 0951 267 203
 

instagram: https://www.instagram.com/barbershop30_nitra/ 

 

barberi na mostnej v nitre barbershop30