Kúpeľná 4, Nitra, 0903 461 770
Pavel Šebo

Balance Plávanie - Pavel Šebo v Nitre zmení Vaše dieťa na plavca

dátum pridania: 08.09.21-11:29

Chceli by ste aby sa Vaše dieťa naučilo plávať a nebálo sa vody? Balance Plávanie - Pavel Šebo v Nitre ponúka výučbu plávania s profesionálnymi trénermi, ktorí vzbudia u Vášho dieťaťa záujem o pohyb a pozitívny vzťah k plávaniu.

Balance Plávanie - Pavel Šebo v Nitre poskytuje individuálne a skupinové plávanie na Mestskej plavárni v Nitre. Výučba prebieha v malých skupinkách, kde sú 3-4 deti na jedného trénera plávania. Deti sa učia presné techniky plaveckých spôsobov a Vy môžete sledovať každý ich pokrok prostredníctvom videa, ktoré tréneri natočia. Prihlásiť Vaše dieťa na kurz plávania môžete kedykoľvek počas roka. Ako darček na začiatok dostane plaveckú čiapku a okuliare zdarma. Výučba prebieha počas týždňa, ale tréneri sú k dispozícii aj v priebehu víkendov.

plavecký kurz pre deti nitra šebo

Dlhoročné skúsenosti a porozumenie pre deti

Balance Plávanie - Pavel Šebo vzniklo na základe niekoľkoročných skúseností v oblasti plávania s deťmi od 4 rokov. Tréneri majú telovýchovné a psychologické vzdelanie. Sú to profesionálni plavci s bohatými skúsenosťami, ktorí v oblasti športu pôsobia už dlhší čas. Počas tohto času si prešli rôznymi povahovými črtami detí a mali možnosť vidieť v praxi dôležitosť individuálneho prístupu k dieťaťu. Každé dieťa je jedinečné, a tak sa musí k nemu aj pristupovať, aby malo túžbu sa k vykonávanej aktivite vracať. Tréneri z Balance Plávanie - Pavel Šebo sa snažia maximálne prispôsobiť povahe dieťaťa, jeho tempu a ochoty učiť sa plávať.

 

detský kurz plávania balance nitra

Ako sa dieťa naučí plávať

Výučba začína najprv v malom bazéne, kde dieťa bez problémov dočiahne na zem, aby nedostalo strach z vody, neskôr sa postupuje do hlbšieho bazéna. Ak má Vaše dieťa veľký strach z vody, nemusíte sa obávať. Prvé hodiny sú zoznamovacie, tréneri sa s deťmi rozprávajú, aby sa navzájom lepšie spoznali a vytvorila sa medzi nimi dôvera. Ich cieľom je, aby sa deti naučili plávať, ale zároveň sa pri tom cítili príjemne a v bezpečí. O Vaše dieťa tak bude postarané po všetkých stránkach. Balance Plávanie ponúka od septembra 2018 výučbu plávania aj v bazéne na Párovskom gymnáziu. Presný postup ako sa tam dostanete nájdete TU

balance plávanie mestská plaváreň nitra

výučba plávania nitra šebo

Príjemnejšie čakanie s kávičkou zdarma

Balance Plávanie - Pavel Šebo myslí aj na Vás - rodičov. Má pre Vás pripravenú kartičku na nápoj v Akcent Sun zdarma. Počas hodiny plávania Vášho dieťaťa si tak môžete príjemne skrátiť čas a oddýchnuť si pri kávičke. Prosíme rodičov, aby si svoju kartičku vypýtali od trénera pred tréningom ich dieťaťa.

akcent sun balance plávanie nitra

 


Tešíme sa na Vás!

Balance Plávanie - Pavel Šebo v Nitre

Mgr. Pavel Šebo

Kúpeľná 4, 949 01 Nitra
telefón: 0903 461 770
e-mail: info@balanceplavanie.sk

www.balanceplavanie.sk

Nájdete nás na Facebooku: